do osób posiadających odkurzacz bezworkowy
Zastanawiam się nad zakupem odkurzacza bezworkowego. Przeglądam internet, czytam różne opinie i sama już nie wiem co myśleć.
Czy rzeczywiście:
1. tak często trzeba wymieniać...
rozwiń
Zastanawiam się nad zakupem odkurzacza bezworkowego. Przeglądam internet, czytam różne opinie i sama już nie wiem co myśleć.
Czy rzeczywiście:
1. tak często trzeba wymieniać filtr?
2. trzeba myć pojemnik po każdym użyciu?
3. czy każdy odkurzacz bezworkowy ma w zapasie worek tekstylny i odkurzacz można używać i tak i tak? (jak czytam opisy i dane techniczne w necie to nic o tych workach z reguły nie piszą, a w opiniach i na forach ludzie o tym wspominają);
4. czy znacie jakiś model odkurzacza bezworkowego z elektroszczotką w komplecie? (bo nie mogę takiego znaleźć)
5. Jakie odkurzacze macie i czy jesteście z nich zadowolone/zadowoleni?
Dzięki za odpowiedzi.
A i nie piszcie, że mam sobie w wyszukiwarce poszukać, bo to zrobiłam, znalazłam głównie wątki dot. odkurzaczy tradycyjnych albo są one dość stare.
zobacz wątek