Widok

do wszystkich mam obecnych i przyszłych

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
włąsnie odwiedzilam nowy prywatny"żłobek'' ktory otworzono na moim osiedlu na Suchaninie w tych nowych blokach. wyglada sympatycznie babeczka konkretna mila i ugodowa. czynne od 7 -17tej. koszt 700 zl z wyzywieniem, kolacje i podwieczorek one robią same a obadek to caterring( czy jak to sie tam pisze). przyjmuja dzieci od 8mcy do chyba 5 lat, chociaz dzis bylo tam 7 miesięczne dziecko. ja jestem bardzo zadowolona bo nie dosc ze bede miala opieke nad dzieckiem to jeszcze pod samym domem a jak w pracy mnie cos zatrzyma to mowila ze nie ma problemu posiedzi z kacperkiem. no coz polecam wam wizyte tam i opiszcie jakie wrazenia na was zrobilo to miejsce. mi sie bardzo spodobalo.
acha docelowa grupa to 25 lub 26 dzieci nie pamietam dokladnie jak narazie sa 3 babeczki dwie włascicielki +babeczka po pedagogice z praktyka zagraniczna pokoiki kolorowe sa zabawki maty edukacyjne itp.

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w którym miejscu jest ten żłobek?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
suchanino noskowskiego nowe bloki ten mniejszy skonczony blok blok na parterze na drzwiach jest kartka z nr telefonu ale babka mowila ze juz jest otwarte

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mieszkam na Suchaninie i nawet nie wiedziałam, ze jest tu coś takiego :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze wiedzieć, pędzę tam w przyszłym tygodniu...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko muszę dowiedzieć się, czy przyjmują dzieci z alergią, bo moja Nataszka ma na białko mleka krowiego i nie wszystko będzie mogła jeść...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czego się nie robi dla interesu. Na pewno przyjmują, tym bardziej, że teraz tak wiele dzieci ma różnego typu alergie. Spokojna głowa :)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe, pewnie masz rację, o tym nie pomyślałam :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciesze sie ze moje informacje wam sie przydadzą:) ja tez nie wiedzialam bo to są nowe bloki a babeczka ma otwarte dopiero kilka dni. cały dół tych bloków a bedzie ich w sumie 5 przeznaczony jest na punkty usługowo- handlowe. jak narazie powstał ten "żłobek" i fryzjer ciekawe co bedzie jeszcze otwarte:))

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy orientujecie sie jaki czas wczesniej trzeba sie zglosic zeby malucha zapisac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
emilko z tego co wiem to jak narazie zapisy sa na bierząco gdyz dopiero co powstał ten" żlobek". proponuję podejsc i zpytac babeczka naprawde sympatyczna. mozesz powiedziec ze dalam na forum informacje na ten temat :)
dziewczyny proponuje podejsc i zapytac sie włascicielki o szczegóły i warunki. ja wie tylko tyle co napisalam na poczatku tego watku a zawsze lepiej potwierdzic te informacje bezposrednio u źródła:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak te panie planują załatwić sprawę spacerów z dziećmi? 3 panie i tyle dzieciaków - fizycznie niemożliwe. Jest tam jakiś ogródek czy coś?

Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kochane nie wiem jak bedzie rozwiazana sprawa spacerow. jestem taka sama mamą jak i wy(a raczej bede) :-)

Dowiedzialam sie o tym punkcie, pomyslałam ze moze ktorejś z was sie przyda taka informacja wiec dalam "cynk" na forum. Wiem ze ciezko znaleźć dobra opiekę dla dziecka dlatego uwazam iz powinnismy sobie pomagac wzajemnie. wiem tylko tyle ile zdolalam podpytac -wszystko zreszta opisalam wyzej.


Proponuje podejsc do nich i popytac (tak jak ja to zrobiłam) z całą pewnoscią odpowiedza na wszystkie wasze pytania:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze macie tam nr tel?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry