hej dziewczęta, jak w tytule. znacie jakąś niedrogą i dobrą krawcową w okolicach chełmu lub ujeściska?? czekam na wpisy i dzięki :)
00
~pipi
193.34.2.*
(17 lat temu) 11 czerwca 2009 o 15:58
witam znam dobrą krawcową na chełmie na chałubińskiego własnie otwiera zakład w przyszłym tyg,jest b dobra .
10
konto usunięte
195.34.211.*
(17 lat temu) 2 czerwca 2009 o 10:35
hej, oczekuje uszycia sukienki oto tej :
http://www.allegro.pl/item648359805_apart_sliczna_niebieska_sukienka_babydoll_38.html#gallery
za około 200zł juz z materiałem :)
Wybacz, że nie jestem dziewczęciem. :)))
Może jednak zajrzyj tutaj -> http://www.pomyslowa.pl/
Moje znajome to miejsce sobie chwalą. :)))
Nie wiem jednak jakich cudów i za jaką cenę oczekujesz. ;)