Widok
dobre przedszkole
może i temu przedszkolu trochę brakuje do szczęścia ale moje dziecko chodzi tam drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Są zajęcia dodatkowe, wycieczki, ale to co jest nieocenione i warte o wiele więcej niż wszystkie przedszkolne bajery przyciągające uwagę to ciepła i zaangażowana w swoją pracę kadra, która dwoi się i troi żeby dzieciakom było dobrze, wykonując niekiedy obowiązki, których nie powinny być w ich gestii. Kiedy widzę rano moje dziecko, które leci jak na skrzydłach do swojej pani i tuli się, to jestem pewna że czuje się w tym miejscu dobrze i bezpiecznie. A to jest dla mnie najważniejsze. Zajęcia dydaktyczne są na dobrym poziomie, moje dziecko jak najbardziej rozwija się w tym miejscu. Szczerze polecam :)
Moja ocena
Pozytywka
kategoria: Przedszkola
opieka: 5
zajęcia dodatkowe: 5
wyposażenie: 4
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 5
5.0
* maksymalna ocena 6