Widok

dobre solarium w gdansku?

Hobby Temat dostępny też na forum:
witam,
chcialbym sie dowiedziec gdzie w gdansku jest dobre solarium gdzie minuta kosztuje max 1 zł :D
z gory dziekuje za odpowiedzi :)

.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak juz wczesniej pisalam tyle ze w innym temacie..==>polecam salon Bella na Zaspie,sama tam chodze..moze lozko nie jest super ale jak to ktos zauwazyl wyrzej,nie na tym rzezcz polega:P.Maja new lampeczki zalozone,wiec opala good.Polecam..karnecik tylko 80zl w tym 100 min +10 gratis :P i kremiki firmy Onyx do kazdej sesjii..milusia pani..chyba wlascicielka.Co jeszcze..aa masazyk mozna sobie zrobic :P.ogolnie salonik mily jesli chodzi o klimat.
Namiary==> Gd Zaspa nowe bloczki Inpro,zaraz niedaleko od pasa startowego i przystanku autobusu 127..podaje telefonik dla zainteresowanych 512-10-28
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Profesjonalne solarium Hawana Ul. opolska 3 tel 5590227 do wyboru masz 6 róznych łuzek(w różnych cenach od 0,30gr zaczynajac-opalacz) plus opalacz na sama twarz wejdz sobie na weselnik i tam poszukaj w starszych , jest temat solarium i duzo na ten temacik pisalam.Hawana jest tez na morenie i w gdyni. Nie znajdziesz lepszego solarium :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepppsze solarium w 3 miescie uważam, teraz się jeszcze rozbudowali, lampki grzeją że cho cho
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, Hawana zdecydowanie gora:) ja chodze na Morene. polecam lozko nr 7. minuta kosztuje 1zl. w niedziele biorac 10min 2 minuty masz gratis. regulujesz sobie stopien opalania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre solarium jest na oruni od ul. Małomiejskiej w bok przed gimnazjum minuta kosztuje 50 gr!!! :) Z głownego Gdanska dojedziesz autobusem 154 lub 254.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry