Widok

dobry elektryk do astry II

witam, może ktoś może polecić dobrego elektryka?
Ucieka mi gdzieś prąd, na tyle co mogłem to sprawdziłem że jest u mnie bezpiecznik który pobiera dużo fazy ale nie wiem od czego on jest.W serwisie opla pewnie mnie wyśmieją bo moja astra to 98 rocznik, dlatego szukam dobrego fachowca który będzie w stanie to rozwiązać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w instrukcji, jest pokazane umiejscowienie poszczególnych bezpieczników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem gdzie jest ten bezpiecznik, nawet jak go wyciągne to wszystko działa ( światła, itp. ) ale wtedy pytanie po co on jest i ewentualnie od czego??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to znaczy, że inny odbiornik jest zasilany. wyciągając wkładkę pozbawiasz zasilania obwód. Dotknijręką przekażniki, może kóryś ma zwarte styki np podgrzewania szyby, lusterek czy, podnoszenia szyb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry