Widok

dobry fryzjer (strzyżenie) w okolicach chylonii

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny znacie kogos dobrego w tych okolicach ?-cisowa,chylonia, kto ladnie strzyze i kogo byscie polecily z czystym sumieniem:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Panią Dorotę z ON i ONA niedaleko Biedronki na leszczynkach. Szczerze polecam, tylko do niej chodzę i wszyscy komu poleciłam, też już nie zmienili. warto się wcześniej umówić bo, często jest oblegana.Niestety zgubiłam telefon do nich, ale można podejść i się umówić.

P.S. i co najważniejsze- jak mówisz by ściąć 3 cm to zetnie Ci 3, a nie 10 cm, co było moją zmorą u wcześniejszych fryzjerek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie,dzieki bardzo:) ktos jeszcze zna jakiegos dobrego fryzjera w tych okolicach?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maria Bach ul.Chylońska 65 dla mnie najlepsza... Fryzjer musi mieć fantazje i dobre pomysły, a dodatkowo musi być świetny w ich realizacji...
Ja z czystym sercem polecam, jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na jakiej wysokosci na chylonskiej to jest mniej wiecej? i czy masz moze tel?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest nie daleko ul.Puckiej a telefon 058-623-26-09, zakład jest po prawej stronie to taki zakład z drzewem w środku....

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam rowniez ona i on moje wszystkie kolezanki sie tam strzyza, i moja mam tez tam chodzi :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie pani Maria dobrze strzyże, badzo lubiłam jej córkę, ale nie wiem czy tam jeszcze pracuje. Jednak ja wolę P.Dorotę (on i ona) bo zrbi dokładnie to co chcę. Jeśli chcesz zaszaleć to p.Maria będzie dobra.

Powodzenia, bo wiem co to znaczy szukać swojego fryzjera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam zaklad Koseda w Gdyni Chylonii a szczegolnie p Ewe.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzieki dziewczyny bardzo:) a ul Pucka, jeszcze dopytam, to jest wysokosc cisowej, chylonii czy leszczynek??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Leszczynki...;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja właśnie szczerze odradzam ten zakład, a już w szczególności P. Ewę. Byłam u niej na próbnej i tak beznadziejnej fryzury to w całym swoim życiu nie widziałam. Odradzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry