Widok

dobry instruktor do nauki jazdy!

Motoryzacja Kursy prawa jazdy Nauka Temat dostępny też na forum:
Poszukuje sprawdzonego,doswiadczonego instruktora do nauki jazdy samochodem.Moze znacie kogos z trojmiasta/

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a znam pan krzysiek nr 665661616
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja znam super Instruktora zdałam egzamin na prawko za 1 razem p.Kaliszak Marek nauka jazdy Lekcja tel.501185711.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam p. Kaliszczak 99% kursantów zdaje egzamin za 1 razem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
jestem zainteresowana kontaktem z instruktorem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się P. Marek jest najlepszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
P. Marek Kaliszak oczywiście 501-185-711
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszy instruktor i były egzaminator Artur 506 560 570. Zdałam za 1 razem !

www.artusek.pl

POLECAM :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
potwierdzam, ARTUSEK jest the best;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
SPEED
p. Janusz jest rewelacyjny jeśli chodzi o teorię i mega rewelacyjny jesli chodzi o jazdy :-))
ZRESZTĄ OPINIE KURSANTÓW MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

POZDR>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Jacek Suszyński 601 647 772
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super instruktor, przesympatyczny człowiek, wspaniały psycholog. Pan Jacek nauczył mnie jeździć wręcz idealnie, abym za pierwszym razem zdała egzamin. Dawał mi również wskazówki, jak poradzić sobie z różnymi sytuacjami - gdy będę miała już własny samochód. Jest zaangażowany, oddany i robi co tylko może, aby przygotować kursanta do egzaminu w jak najkrótszym czasie. Doskonale dopasowuje sposób nauczania - do osobowości kursanta i jego potrzeb. Osoby przed egzaminem, zarówno wewnętrznym jak i państwowym, mają u niego priorytet i zawsze znajdzie dla nich czas. Gdy pojawiają się problemy i błędy, manewry są ćwiczone tak długo, do póki nie wychodzą idealnie. Pan Jacek ze spokojem tłumaczy jak należy się zachowywać na drodze i potrafi cierpliwie, powtarzać to samo- kilka razy. Nigdy nie krzyczy, nawet jeśli widać że krew go zalewa gdy kursant spowoduje zagrożenie w ruchu. Niewątpliwym atutem jest fakt, że instruktor (o ile to bezpieczne) pozwala popełnić błąd - aby na własnej skórze przekonać się kogo sposób wykonania zadania jest lepszy - kursanta czy instruktora. Pan Suszyński jest konkretny, rzeczowy i wymagający - także od siebie. Jest bardzo punktualny, nie załatwia prywatnych spraw podczas jazd.
Ponadto dopasowywane się do kursantów jak tylko może i traktuje to jako swój obowiązek. Stara się pogodzić interesy każdego, przyjeżdża pod dom, odwozi wieczorem, a nawet spełnia specjalne życzenia co do innego miejsca spotkania. Godziny jazd rownież ustala bardzo uważnie, z uwzględnieniem wszystkich próśb.
Atmosfera podczas jazd jest genialna! Bardzo wesoły instruktor, z poczuciem humoru i wysublimowanym dowcipem - nigdy nie było nudno. Pan Jacek zawsze podzieli się jedzeniem czy słodkościami. Z chęcią podzieli się też dobrą radą, niekoniecznie dotyczącą jazd - a na przykład życia. Doskonale zna się na ludziach i ich zachowaniach. Mimo ze nie skończył studiów psychologicznych, jest jak psycholog, coach i motywator - a to wszystko, w cenie jazd. Za słowa którymi się dzieli, psycholodzy i inni specjaliści w tej dziedzinie, kasują setki złotych - a wystarczy pójść do pana Jacka, pogadać z nim i wziąć do serca to co mówi.
Piszę tyle komplementów, ale są one na prawdę zasłużone. Pan Jacek Suszyński to wspaniały człowiek i instruktor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Darek Daszczyk z ośrodka Draco w Pruszczu Gd. Zdałem za pierwszym razem. Wytłumaczył- zrozumiałem, zdałem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak mogę doradzić tobie to jeździj z dwoma instruktorami. Bo co nie dopowie jeden to dopowie drugi. Ja jeżdżę u dwóch z różnych ośrodków.Moja przerwa to 3 lata od ostatniego niezdanego egzaminu. Zobaczymy jak mi za kilka dni pójdzie na egzaminie
www.ajka.com.pl - nauka jazdy konnej, spacerki dla dzieci na kucach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam pania Anie Penar 0 666 053 606
trafiłam do niej bo to znajoma mojej koleżank, miałam 10h dodatkowych poszlam na egzamin i zdalam!!!
Babka jest świetna tak tłumaczy i przepisy i technicznie o samochodzie ze szok... moj poprzedni instruktor (facet) jej do pięt nie dorasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Potwierdzam!! ja także wyjeździłam kilka dodatkowych godzin z panią Anią i zdałam za pierwszym podejściem!! jest świetna, rzeczowa i cierpliwa! każda godzina wykorzystana na maxa!! taj więc POLECAM POLECAM POLECAM!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
szczerze odradzam. Pani Ania ciągle odmawia godziny, spóźnia się, bawi sie telefonem podczas jazdy, prawie nic nie tłumaczy... jest niesympatyczne i wiecznie narzeka!!! opowiada o wypadkach... totalna porażka. może dobrze jeździ samochodem ale uczyć to absolutnie nie powinna. dodatkowo oszukała mnie na pieniądze.... na szczęście trafiłam na super instruktora także ze szkoły AS i udało mi się zdać za pierwszym razem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdalam za pierwszym razem i jezdze bez zadnych problemow od roku. Polecam p.Roberta z CREDO i nikogo innego (a kilku instruktorow mialam...). Wysoka kultura, poczucie humoru i full profesjonalizm! Nie tylko ja zdalam bez problemow po nauce u pana Roberta. BARDZO POLECAM. I pozdrawiam pana Roberta!!!!!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Instruktorzy OSK Elite.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zdecydowanie popieram, szczególnie p. Artur Olszewski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poproszę nr tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezdzilam z p. Czesia Zamoscinska nr 602 665 048 super instruktorka, bardzo duzo mnie nauczyla, skorygowala zle nawyki po innym instruktorze. Cierpliwa i spokojna kobitka. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam Ela.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja również jeździłem z panią Zamościńską. Była moją czwartą instruktorką. Z jej pomocą zdałem po trzech latach nieudanych prób. Polecam!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam panią Czesię Zamościńską! Ogromna wiedza i nieskończone pokłady cierpliwości. W ciągu tygodnia nauczyła mnie więcej niż mój poprzedni instruktor w ciągu całego kursu. Dzięki niej czekam teraz na odbiór prawka :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potrzebuję wykupic dodatkowe godziny przed egzaminem na prawo jazdy. Ostatni raz jeździłam 5lat temu. Możecie polecić cierpliwego instruktora?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja bym szukala opinii na grupach na fb.. tu wiekszosc to reklama...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbije temat bo może ktoś szukać a obiecałam instruktorowi że jak zdam za piuerwszym razem to wystawie szkole dobra opinię. No i słowo się rzekło. Zdaaaaałam. Polecam szkołę artom.gda.pl. Mają dobrych instruktorów. Cierpliwie i z zaangażowaniem uczą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kurs robiłam w szkole AS. Spokojnie mogę ich polecić. Miął atmosfera na zajęcia. Wszystko przystępnie tłumaczą. Jazdy bez stresu i z cierpliwym instruktorem który wie jak nauczać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurs zrobiony w OSK Artom. Egzamin zdąłem bezbłędnie. Spokojnie mogę polecić tą szkołę. Odpowiednio prowadzą zajęcia. Teoria przystępnie wyłożona. Jazdy zawsze tak ułożone bym jak najwięcej się nauczył. Na placu każdy manewr solidnie przećwiczony. Po mieście jeździliśmy tak bym poznał każdy rodzaj skrzyżowania i wiedział jak się zachować na drodze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry