Widok

dobry optyk

witam,
jak w tytule szukam dobrego optyka i to najlepiej w rozsądnej cenie. Muszę kupić nowe okulary, a ponieważ mam sporą wadę wzroku i co za tym idzie cały dzień noszę okulary, szukam salonu optycznego który mógłby mi zaproponować soczewki naprawdę dobrej jakości. Nie pytam o sieciówki typu vision express ponieważ już się na ich jakości przejechałam, ale z doświadczenia wiem, że czasami gdzieś w zakamarkach miasta kryje się naprawdę dobry fachowiec. Jeżeli macie jakieś pozytywne doświadczenia z konkretnego salonu byłabym wdzięczna za podzielenie się swoją opinią.
pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od lat jestem stałą klientką w małym saloniku optycznym ,który najpierw mieścił się w Gdańsku-Wrzeszczu a obecnie mieści się w Straszynie w Domu Handlowym koło Lidla. Tu klienci traktowani są indywidualnie, poświecane jest im maximum czasu ,ceny można negocjować a stali klienci mają fajne rabaty. Ceny mają przystępne w porównaniu do większych salonów w Trójmieście więc uważam że warto się przejechać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pojechałem do http://dentysta.mazury.pl/index.php/2019/08/05/specjalistyczne-okulary-dla-dal/ super specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko i wyłącznie optyk w przychodni na Morenie, na parterze, pan Radek Fryszkowski.
Ma świetne oko - zawsze dobrze doradza, duży wybór oprawek i bardzo dobre ceny. Jakość również super, zrobiłam u niego już wiele par okularów wraz z całą rodziną.
Czynne pon-pt 9-18.
Drugi punkt ma na Paderewskiego na Suchaninie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Też jakoś nie byłam przekonana do sieciowych optyków typu VE, ale znajoma jakiś czas temu wyrabiała okularki i ciągała mnie po rożnych optykach. I po porównaniu ofert uznałyśmy, że najlepsze jakościowo i w niewygórowanej cenie mają w Fielmannie (Wrzeszcz).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Fielmannie mają fatalna obsługę. Okulary nie do przymiedzenia samemu, trzeba czekać długo aż ktoś będzie wolny. Jak nasz wybrane oprawki to może idzie szybko, ale jak chcesz więcej pomiędzy to już Cię zbywają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz http://dentysta.mazury.pl/index.php/2019/08/05/specjalistyczne-okulary-dla-dal/ moim zdaniem to naprawdę świetna oferta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ETC na Zaspie Andrzej Krupa ( ma też filię na Niedźwiedniku). Robiłam już i zwykłe okulary i progresy i jestem bardzo zdowolona
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja polecam Fielmann w Galerii Bałtyckiej np.
po pierwsze, można kupić okulary naprawdę tanio, nie jakieś badziewie które się zaraz rozsypie, do tego satysfakcjonujące ubezpieczenie.
Ja i moja mama już 2 raz kupiłyśmy tam okulary i naprawdę jesteśmy zadowolone.
Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chyba żartujecie z tym Fielmanem, prawda?
Ja robiłam u nich 2 pary okularów. Na co dzień noszę soczewki i te okulary od nich, powyginały sie już od samego leżenia w futerale (a futerał był specjalnie dopasowywany u nich).
co do soczewek montowanych w oprawkach, to są chyba OK, bo nic się z nimi nie dzieje, ale oprawki... szkoda słów, badziewie!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też nie polecam Fielmana tani nie znaczy dobry niestety...okulary dobrali mi okropnie moce szkieł mieli zrobić identyczne jak miałam w poprzednich niestety po poł roku noszenia pogorszyl mi sie wzrok poszlam do innego okulisty ktory spr ze mam inne moce...masakra nie zatrudniaja tam kompetentnych osób.Polecam za to optometria ORKISZ w Gdyni rewelacja
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mam same pozytywne doświadczenia z Fielmannem, dlatego się dziwiłam czytając Wasze posty. No chyba że piszecie od konkurencji, ale jeśli tak, to nieładnie tak kłamać J Na oprawki dali mi w f. gwarancję, więc nie powinno być problemów z serwisem, gdyby coś było z nimi nie w porządku. Obsługa też była w porządku, cierpliwie proponowali mi różne oprawki, aż wybrałam takie najbardziej pasujące do mnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja również mam jak najbardziej pozytywne doświadczenia z Fielmannem. Oprawki są bardzo tanie, a do tego markowe i naprawdę ładne. Kupując w tym optyku, można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Teraz mają super promocje, więc warto odwiedzić ich stronę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
W sumie ja też nie mam powodu by narzekać na Fielmanna. Zawsze jak zamawiałam u nic soczewki to są na czas, przysyłają smsa, że można przyjść i odebrać. Ten pomysł mi się podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak oni zartuja, ja noszę okulary od 2 klasy podstawówki, mam 34 lata i jak ktoś mi wyjeżdża z vision albo innymi gownami to to jest człowiek co ma wadę 0,5 i kupuje oprawki - nie okulary :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym polecil Lewandowskiego na Starowiejskiej w Gdyni. Bardzo dobry optyk, ale musisz sie umowic wlasnie do samego Lewandowskiego (jak to mowia panie, do szefa) (starszy facet, ale dokladny i zyczliwy). Niestety cen nie ma niskich, ale zazwyczaj za jakosc sie placi.

On ma chyba nawet dwa zaklady (oba na starowiejskiej), jeden blizej dworca, drugi juz blizej placu kaszubskiego, ale szef przyjmuje chyba tylko w tym drugim.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli chcesz rozsadna cene, to pozostaje tylko internet. Znam fajny sklep, z ktorego korzystam wraz z bliskimi od pewnego czasu, galeriawidzenia.com . Obczaj zniżki, a powinienes byc zadowolony w porownaniu z horrendalnymi cenami u optyków na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zobacz sobie okulary w Optical Christex - mają tam duży wybór okularów jak i dobrych optyków. Co do cen, to mają rożne - każdy znajdzie tam coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja u nich byłam z dwa miesiące temu i bardzo mi odpowiadała wizyta u nich! pomocni, konkretni, pomogli mi wybrać najlepsze oprawki i szkła! polecam bo jest to profesjonalny salon optyczny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też u nich byłam, mam dość skomplikowaną wadę wzroku, ale okulary dobrali mi super. Obsługa miła, no i co ważne mają magazyny szkieł na miejscu, więc w ciągu godziny potrafią zrobić okulary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie wydaje mi sie ze jest to jeden z lepszych salonów w trójmiescie. maja na prawdę szeroki wybór oprawek - a faktycznie można znaleźć już za przyzwoitą cenę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a w Gdyni co polecicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama jestem z Gdyni,nosze okulary ale kurczę nie mogę Ci polecić żadnego optyka z tego protego powodu, że zamawiałam okulary przez internet.I oprawki i szkła. Wczesniej przymierzyłam sobie interesujący mnie model stacjonarnie w jakiejś galerii handlowej, potem jednak coś mnie tknęło i porównałam sobie ceny w sieci i jednak w sklepach online jest o wiele taniej, Postanowiłam nie przepłacać.

Okulary zamawiałam tutaj:
https://aurum-optics.pl/_cms/view/89/salon-optyczny-aurum-optics-piotrkowska-115-119-90-430-lodz.html

Wysyłka szybciutka i są takie jakie chciałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetny Optyk jest na Olsztyńskiej 5/A robię okulary u niego od kilkunastu lat jeszcze gdy był w Sopocie cenny są bardzo przystępne , miła i fachowa obsługa bardzo dobra jakość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni świetny zakład optyczny jest tutaj http://www.optyk-plata.pl/. Mają bogatą ofertę okularów i soczewek. Fachowo doradzą i pomogą dobrać. Miła i przyjazna obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry optyk znajduja się również na https://panhilaryoptyk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile kosztuje wizyta u dobrego okulisty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prywatnie 120-140 zł, a na nfz właśnie dzwoniłam to terminy na 2020 rok :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia ul. Starowiejska 34 lewandowski optyk 4-6 min od Dworca Głównego. .Wczoraj odebrałam okulary. 58 62190 42 zapytaj o szkła. Umów wizytę . Badanie , dobór szkieł nie kosztuje, gdy nabywasz oprawki ze szkłami .Trzy punkty w Gdyni , jeden w Chojnicach. Działa od 1965 r.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z innej beczki - https://ioptyk.pl/category/rodzaje-okularow/
Czy zgadzacie się z tym? Ewentualnie co jeszcze chcielibyście do tego dodać?
Na co należy zwrócić uwagę? Które są optymalne? Wszystko zależy od wady, czy jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Optometrysta na Żabiance jest bardzo dobry. Chyba Pan Rogowski jeżeli dobrze pamiętam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam http://cancept.pl/kupienie-dziadkowi-okularow/ super specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli masz sporą wadę wzroku to polecam poddać się laserowej korekcji wzroku. Polecam zwłaszcza spektrum ośrodek Okulistyki Klinicznej, gdzie sam poddałem się zabiegowi. Jestem zadowolony zarówno z przebiegu jaki i efektów tej korekcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

Powiększanie penisa (139 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (33 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

do góry