Widok

dobry stomatolog - kogo polecacie?

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej Karczemki i okolice :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
może jednak kogoś polecicie w Gdańsku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mogę polecać w zakresie endodoncji, periodontologii i estetycznej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nawrocki Michał na Jasieniu - naprawdę dobry. Ale ceny też "dobre" :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam http://isn-studio.pl/2022/10/06/polecane-gabinety-dentystyczne/ znakomity stomatolog.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapisz się http://tragediadonbasu.pl/rodzaje-kompozytow-stomatologicznych/ bardzo dobry stomatolog.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lekarz dentysta Katarzyna Kryspin, ma swój gabinet w Gdańsku. Więcej informacji na jej temat znajdziesz na kcp.pl. Są tam dokładne dane teleadresowe a także opinie innych pacjentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

to jest chyba autoreklama
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z Gdańska polecam Jazzdent - https://jazzdent.pl/ - bardzo fajny gabinet i profesjonalni lekarze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku? Dentus Plus ma tam gabinet. Ja akurat chodze do Gdyni, ale poziom na pewno trzymaja tak samo wysoko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idź do http://www.danowskajankowska.pl/wypadajace-zeby-i-dobry-dentysta/ po co się męczyć i chodzić z bólem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Agnieszkę Nowińską - Neptunedent https://neptunedent.eu/ bardzo przyjazna atmosfera. Fachowo i z empatią, jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może nie w Gdańsku ale niedaleko. Mam na myśli CSC w Cieplewie https://stomatologcieplewo.pl/
Kawałek od Gdańska, ale wysoka jakość i na pewno atrakcyjniejsze ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ostatnio byłem http://rerki.pl/polecany-gabinet-stomatologiczny/ szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety aż z Oliwy, ale polecam moją panią doktor:
Magdalena Pawelczyk-Madalińska
Bernarda Chrzanowskiego 38A
80-278 Gdańsk
tel. 501 747 876‎

Przyjmuje prywatnie, ceny ma jak wszędzie. Jak dla mnie jest rewelacyjna, ma świetne podejście do pacjenta i dobre wyposażenie gabinetu. Fajne jest to, że jeśli się zwolni wcześniejszy termin to dzwonią i pytają czy ktoś może chciałby przyjść wcześniej.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to dwoje z mojej ulubionej trójki już podano:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Gabinety Denticare na Kołobrzeskiej przy Prakticerze :) Super obsługa, bardzo przyjazny klimat, szczegolnie polecam Doktro Zakrzewska, poczytajcie sobie na trojmiasto.pl opinie naprawde super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli chodzi o wyrywanie zębów polecam Dr. Makaro- cena wyrwania 130 zł, ale bardzo dobrze znieczula i to mi się w nim podoba ;) Jeśli chodzi o leczenie, to Dr. Kiepas - ceny do przyjęcia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czasem opłaca się pojechać do innej miejscowości, kiedy nasz dentysta chce nas skroić na protezie (na tym im najłatwiej wychodzi. Dlatego lepiej poszukać dentystów po katalogach takich jak na tej stronie http://www.favore.pl

Masa ofert w jednym miejscu i można popytać się ile dany dentysta zażąda za swoje usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zawsze się umawiam do http://www.arasstrans.pl/ceny-plomb-u-stomatologow/ komfortowa wizyta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam! jesli szukasz dobrego dentysty w Gdańsku polecam Ci gabinet Projekt Uśmiech, maja tam bardzo fachowy personel, ceny tez sa przystępne szczegolnie jesli brac pod uwage zakres uslug jakie proponuja, no i wszystko jest bardzo sympatycznie :) polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Arkadiusz Pawliszyn na Ujeścisku:) odpędził mój strach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam Pania doktor w Straszynie stomatolog rodzinny

http://www.stomatolog-rodzinny.gda.pl/

jest tania i dobra
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
pani anna galla z gdanska oruni
super kobieta,jakosc uslug,gabinet i ceny:O)

wpisz w google
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sorry nie polecam tego gabinetu-jak nie chcesz stracic zebow.Nie patrz na te oszustwa opinie. pacjencie.Projekt Usmiech-bez zebow.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani Ania Gołota-Konkol Przyjmuje na Kielpinie Górnym. Dobry specjalista i cudowny czlowiek :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 8
Podbijam temat, szukam dobrego dentysty z Gdańska najlepiej takiego, który pracuje sam bez asysty . Zna ktoś jeszcze dr ze Straszyna z linka powyżej? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
kilka razy korzystaliśmy z usług Pani doktor ze Straszyna, b.miła, ceny przystępne, ale co do leczenia nie mam jeszcze wyrobionej opinii, dziecko miało leczone 2 zęby, z jednego niestety wypadła plomba. w najbliższym czasie wybieramy się ponownie, wiec może wtedy coś więcej będę mogła napisać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam temat, dobry stomatolog w Gdańsku, ceny nie z kosmosu;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dent Inn w Borkowie na Nowym Horyzoncie (dr Marta). Super babka, dokładnie wyleczone zęby i ceny nie są z kosmosu

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
dr. Jowita Żebrowska-Zakrzewska - polecam w 100 proc. http://www.dentico.eu
Co do cen - nie mam porównania. Atmosfera w gabinecie fantastyczna. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w leczenie pacjenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja również korzystałam z Dentico na Przymorzu i jestem zadowolona,także polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A Ja mogę z czystym sumieniem polecić ten gabinet http://www.gdanskiecentrumstomatologiczne.pl/10-Nasz_zespol A w szczególności dr, Joanne Wąsiewicz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Seamed - Gdańsk Wrzeszcz - https://seamed.gda.pl/ bardzo fajny gabinet i spoko ceny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę do http://mhsr.pl/2022/07/13/walka-z-prochnica/ super fachowiec i nie jest drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Tomczak Przyjmuje w przychodni na Jasieniu ( tam ma swój gabinet)
Spokojna kobieta, potrafi poradzić sobie z dziećmi i przestraszonymi dorosłymi, ceny normalne
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli chodzi o Karczemki to dr Anna Ljósheim na Azaliowej. Byłam i ja i mąż (on dostał nawet zniżkę na kanałowe, bo trochę miał do zrobienia)
Naprawdę sympatyczna doktor.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
a ja polecam w 100 % dr danute tomczak - stomatolog rodzinny. chodze juz wieki do niej
ma gabinet na morenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.gabinetdentystyczny.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie polecam dr Anny Ljósheim na Azaliowej. Mąż miał problem z zębem, chciała wyrywać, wstawiac mosty za kupę kasy, a po wizycie u innego staomatologa wszystko jest ok i ma swoje zęby do dzisiaj (chodziło o jedynkę !)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja również nie polecam.
Pani doktor leczyła mi ząb kanałowo. Niestety nie zrobiła tego tak jak powinna - okazało się to po wizycie u innego dentysty kiedy ząb zaczął ponownie boleć. Dzięki pani doktor pozbyłam się zęba i masy pieniędzy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie polecam Anny Ljoshein na azaliowej

Strasznie wyciąga pieniądze! Mąż miał do zrobienia kilka zębów wiec obiecała mu wybielanie za darmo na koniec później ssię tego wyparla, nie mówię już o wypadających plombach u syna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moje pierwsze leczenie kanałowe i zonk. Pytam pani, ile kosztuje leczenie kanałowe. 250zł. Przed wypłatą, więc OK. Pani mi zęba wyczyściła, teraz wypełnienie i pani mówi: 200zł. No dobra. Nie wiedziałem, że czyszczenie kanału nie jest związane z wypełnieniem... Można mieć kanał wyczyszczony, ale nie wypełniony. Brak logiki, ale kończyłem ekonomię, więc może coś mi umknęło. Po ponad roku ząb się rozleciał. To taki smutny epilog.
Nie mogę natomiast narzekać na leczenie moich dzieci. Pani, która się tym zajmuje (w tym roku z dziećmi jeszcze nie byłem, więc chyba pani się dalej zajmuje dziećmi). ma bardzo dobre podejście do dzieci. Synek nawet chciał za jakiś czas znowu odwiedzić panią, ale wszystkie ząbki miał zrobione.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na Azaliowej też nie polecam za same wizyty do kanałowego leczenia po 200 zł za wizytę bo to bo tamto i że za jednym razem niby się nie da. Wydałam łącznie 600zł za trzy wizyty bez zrobienia zęba kanałowego a za założenie leku, za zdjęcie i wymiane leku oraz wizytę kontrolną. A na koniec skasowała mnie 450zł za zamknięcie zęba i wypełnienie dwóch kanałów. Łącznie 1050zł za jeden ząb u tej Pani. Nigdy więcej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
U mnie bardzo podobnie...
Ja narazie wydałam 600 zł za sam ząb, którego tez nie zamknęła. Potem wydałam kolejne 100 zł za lekarstwo, bo ząb pękł. Teraz czekam na kolejna wizytę aby zamknąć ząb- ciekawe ile mnie ta wizyta wyniesie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja polecam gabinet m-dent na Wiszących Ogrodach, spacerkiem przez kładkę, więc niedaleko. Z usług korzystam ja i mąż. Co ważne, pani doktor ma bardzo dobre podejście również do maluszków - byłam również z synkiem, gdy miał 2,5 i 3,5 roku na kontroli, zero płaczu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy ktoś korzystał z usług Dental Centrum na Inżynierskiej? Polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Polecam doktor Jolantę Bochyńską ,przyjmuje na Przymorzu, jest rzetelna miła bardzo fachowa a ceny jak na te czasy ma dosyć przyzwoite.
BARDZOOO POLECAM!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
No to w końcu do kogo iść najlepiej, żeby nie stracić zębów i masy pieniędzy ? Dentystka, do której chodziłam do tej pory zmieniła profesję.
Możecie polecić kogoś konkretnie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
I tu mnie zwaliło z nóg... kim została?:)
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
zapraszamy do Dental Care. Gdańsk Jasień ul. Kartuska 358b
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jeżeli mogłabym polecić.kogoś w 100% i taniego :) to doktor.Balla na morenie w przychodni przyjmuje. Super gość, chodzę ja, dzieci, mąż i wszyscy znajomi, którym go poleciłam. On przyjmuje na NFZ ale oczywiście za wszystko trzeba płacić :p i tak plomby kosztują 70 zł, korona ok 600 a za leczenie kanałowe zapłaciłam 220 zł. Przy cenach innych stomatologów ( a nachodzilam się po Gdańsku) jest tanio. I co najważniejsze wszystko się trzyma;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Korzystam ja i cała moja rodzina dzieci też, konkretnie u Pana Bartosza, jestem zadowolony, obsługa terminy ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
moja mama po nich poprawiala u innego dentysyty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tez polecam dent inn na horyzoncie ale dokotor Asie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja polecam Elżbietę Woronowską przyjmuje na Garncarskiej w Gdańsku w Miladent. Jest na NFZ, jest bardzo dobra. Zrobiła mi białe jedynki ze szkliwem na NFZ bardzo dobrze gdybym wcześniej na nią trafiłato nie miałabym tak spapranych zębów. Szybkie terminy tylko kilka dni się czeka.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
dr Popiołek, przyjmuje na Jagiellońskiej, kobieta anioł :) jeszcze nigdy nie potrzebowałam znieczulenia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja zdecydowanie polecam Nather-Dent :) zawsze bałam się wizyt u dentysty, a dr Nather ma rewelacyjne podejście do pacjenta, przede wszystkim 100% profesjonalizmu
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na Karczemkach sa dwa Gabinety stomatologiczne. Przy szkole oraz duże centrum dentystyczne, jak do kościoła na skróty się idzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mój dentysta, który ma swój gabinet stomatologiczny w Gdynia https://www.dentystagdynia.pl/ zawsze mnie uczulał, że jeśli chodzi o wybielanie/piaskowanie/odkamienianie itp. trzeba uważać i robić to z umiarem, bo można łatwo doprowadzić do osłabienia szkliwa. Nie raz mnie kusiło, żeby kupić w rossmanie jakiś wybielający zestaw, ale ostatecznie nigdy nie spróbowałam ;) Tak samo jeśli chodzi o zęby, nie ma co ich myć 4 razy dziennie, bo pozbawiamy je szkliwa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
a ja polecam dentico.eu naprawde super zespol specjalistów lecza wszystko i wydaje mi sie ze naprawde z glowa polecam w szczegolnosci dr zakrzwska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
PolkaOlka nie gadaj glupot bo jeszcze nie daj... ktos ciebie poslucha z tym myciem zebow,jakas reklama gabinetu i tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jeżeli szukasz naprawdę dobrego lekarza stomatologa to z całą odpowiedzialnością mogę polecić http://www.dobrydentystabielsko.pl/gabinet-dentystyczny/ Oprócz niezwykle fachowej pomocy udzielą również bardzo pomocnych rad o tym jak dbać o zęby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

euro dent na morenie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

proszę Cię, tylko nie euro dent. Najgorsze bo może być.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

dlaczego? ja jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja zwiedziłam w Trójmieście kilka gabinetów, ale w każdym jakoś czułam się nieswojo. Jak już trafiłam do fajnej dentystki - odeszła na macierzyński :D Pech to pech. Teraz chodzę o dr Nawrockiego, bardzo dobry specjalista, mam do niego pełne zaufanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja trafilam niby z polecenia do dr Minora w Oliwie.Ponoc przyjmuje tez w jakiejs komercyjnej placowce typu Projekt usmiech czy jakos tak.Niestety nie polecam a juz na pewno polecam 3razy zapytac o cene przed robieniem.Biedna nie jestem i jak ide na plombowanie to do glowy mi nie przyszlo zeby pytac za ile bo ceny sa mniej wiecej takie same w 3miescie...no nie sa niestety...wiec dopytalam ile u niego kanalowy kosztuje ...uslyszalam cene 850zl...to najdrozszy dentysta u jakiego bylam! Dla mnie szok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Niestety ale stomatolodzy/ortodonci to najlepiej zarabiajacy wśród doktorów - a pacjent biedny bo nie ma wiedzy, nie widzi, nie zna się, a taki przyjdzie, często oszuka (bo jak my możemy zweryfikować jego werdykt?) i skasuje 500zl na jednej wizycie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zawsze możesz leczyć zęby na NFZ lub ew.u studentów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pewnie, ze mogę. Ale nie o tym tutaj mowa. I nie jest to rozwiązanie do problemu. Skoro płace grube pieniądze, to powinnam dostać adekwatny do tego serwis.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

"serwis"- jakbyś zamawiała fachowca do naprawy np pralki...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani Maja 536244884 na Chełmie. Nie drogo profesjonalnie bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

lek. stomatolog Rafał Krzemiński Sosnkowskiego 3 Gdańsk. Polecam bardzo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Stomatolog na Azaliowej ciągnie kasę jak wiesniak z krowy mleko ! Nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja jakiś czas temu chodziłam do stomatologa w Baninie do http://www.ortodent-banino.pl/. Bardzo dobra opieka stomatologiczne - bezbolesna !!!!. w tym gabinecie pracują na bardzo dobrych i nowoczesnym sprzęcie i ceny też są super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A można prosić jakieś podstawowe ceny z Banina ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja się nauczyłam, że dobry stomatolog nie może być przesadnie tani. Taniość z czegoś musi wynikać, a w przypadku stomatologii lepiej nie myśleć co jest tego powodem.
Ja po kilku próbach i kilku bolesnych doświadczeniach (zarówno dosłownych, jak i cenowych) zostaję w Centrum Stomatologicznym IMED w Gdyni. Lekarze mają podejście do pacjenta, nie czuję, że koniecznie chcą mnie naciągnąć na coś na co nie ma potrzeby, zawsze mam przedstawione alternatywy leczenia. Ceny uważam, że jak na jakość jaką oferują - uczciwe.
Pewnie mamom przypadnie do gustu świetny gabinet dziecięcy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdynia bardzo dalekko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesli Gdynia to polecam Neodentis przy ul starodworcowej, leczymy sie tam z cala rodzina juz kilka lat, super podejscie do dzieciakow, a moje pociechy ciezko zaciagnac na fotel :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam w IMED z córcią bo znalazłam gdzieś (chyba na facebooku) informację o przeglądach za 1zł. Mieszkam niedaleko więc zaryzykowałam, zwłaszcza,że u naszego stałego dentysty (Krokodylek) coś zaczęło się psuć. I również jestem zachwycona :) Pani doktor super - pierwszy raz spotkałam się z takim nastawieniem i "wewnętrznym spokojem" (nie wiem jak to nazwać :) chodzi o taki pozytywny kontakt z dzieckiem, który od razu załapała Pani doktor). Ogólnie super!!! Oby tak dalej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio z córką poszłam do OKClinic, bo mała ma problemy z mleczakami. Super stomatolog, fachowy, z podejściem do dziecka. Bardzo polecam! http://www.okclinic.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o Gdańskto tylko Wrzeszcz i dr Krupski. Doktor wstawia implanty w K2dental, ale oczywiście również kanałówkę (ja miałem kanałowo leczone 3 zęby, a żona wstawiane dwa implanty). Pełen profesjonalizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam invisalign u dr Pniok w Dental Care Tychy. Bardzo porządnie i możliwość rozłożenia na raty opłat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Taaa do Tych jade zęby robic hahahaha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam zeby u doktora Jasinskiego z enel med. Mialam strasznie zrypane po 2 ciazach. W koncu wzielam sie za siebie i wszystko naprawilam, jeszcze troche i bylabym szczerbata .... :/ Nie ma co czekac tylko brac sie za siebie trzeba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W ciąży naprawdę warto dbać o zęby, bo później tylko się cierpi:( też przez to przechodziłam, ale w drugiej ciąży już się wzięłam za siebie i regularnie chodziłam do Gdańskiego Centrum Stomatologicznego i staram się dbać na bieżąco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak szukasz dobrego stomatologa to ja Ci mogę polecić tylko jedną klinikę w Gdyni: Platinum Dent na Placu Górnośląskim. Bardzo dobrze traktują tam pacjentów i sama klinika jest bardzo dobrze wyposażona (w cały ten sprzęt do badań itp). Generalnie zrobią ci tam chyba wszystko, czego potrzebujesz jeśli chodzi o zęby :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super, temat sprzed 9 lat, ta osoba albo ma juz wszystkie wyleczone albo jest szczerbata.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, pojechać kawałek dalej i odbyć wizytę u Dentysty z DentalWorld (Gdynia) - tam pracuje wyśmienita Pani Małgorzata, jestem z niej niesamowicie zadowolona i od lat nie znalazłam lepszego stomatologa. Możesz się umówić on-line, tu masz więcej danych: https://dentalworld.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moim zdaniem warto jest zasięgnąć opinii znajomych i rodziny. Oni jednak znają cię najlepiej. Ja w ten sposób odkryłem gabinet stomatologiczny Zdrowy Ząb: https://www.zdrowy-zab.pl/gabinet-stomatologiczny i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mieszkałam w Trójmieście to chodziłam do różnych stomatologów. Teraz jak się przeprowadziłam do Bielsko Białej to chodzę do dr Kubicy http://www.drkubica.pl/ powiem, że w Gdyni nie było tak dobrego specjalisty i kliniki, która ma nowoczesny sprzęt do leczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłam i rowniez polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wyjazd z tym spamem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też chodziłam kiedyś do doktora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja Polecam Gabinet na Osowej- https://pearldent.pl/ . Korzystam od lat i jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam raczej niechetnie chodze do dentystow chyba ze musze bo mam dosc zle wspomnienia z lekarzami na nfz. Jakos w grudniu bylem w K2Dental na Lelewela u stomatologa i przyjmowal mnie dr Krystian Krupski ktory wstawial mi implant. Szybko poszlo efekt jest ok zwlaszcza ze mialem wstawiana dwojke gorna wiec tym bardziej w widocznym to bylo miejscu. Mam nadzieje ze juz wiecej zebow innych nie strace ale jakbym mial cos robic ponownie to pewnie poszedlbym znowu tam bo i komputery i zdjecia i co nie tylko tam jest takze wszystko na miejscu mozna zalatwic no i jest gwarancja jezeli bylo robione leczenie tam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tez robilam u Krupskiego w K2Dental więc moge sie tylko podpisać że jak juz sie wydaje te kase na implant to warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam klinikę B2 Dental Clinic. Świetni stomatolodzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba k2 dental
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam stomatologów z PrimaMedica. Świetna opieka stomatologiczna, obsługa na wysokim poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Wrzeszczu na ul. Lelewela w Browarze jest dobra klinika. Nie wiem co dokładnie potrzebujesz robić z zębami, ale jeżeli chodzi o leczenie i implanty k2dental jest najlepsze zwłaszcza patrząc na to że od roku nic zlego mi sie nie dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja od lat jestem wierna pacjentka Novodentu w Starogardzie Gdanskim :) nigdy sie nie zawiodlam, ceny przystepne i terminowo zawsze mnie przyjmuja. zawsze u nich kazdy problem zebowy zalatwiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja polecam Ortodonta Góra Kalwaria bardzo dobrzy specjaliści. U mojej córki zdiagnozowano dużą wadę zgryzu, gdzie niektórzy lekarze nie chcieli się jej podjąć. Pani doktor fachowo podeszła do problemu. Teraz moja córka ma piękne zęby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 100%, też mogę bardzo polecić Novodent ze Starogardu Gdańskiego, dr Jendrzejewska to prawdziwa profesjonalistka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pierwszą wizytę do stomatologa najlepiej udać się jeszcze wtedy, gdy zęby w żaden sposób nie zaalarmowały malucha o wystąpienie niepożądanych zmian. Dlaczego? Z prostego powodu. Wybierając się na rutynowy przegląd, podczas którego dentysta jedynie obejrzy stan uzębienia malucha, dziecko utrwali sobie stosunek do tego specjalisty na całe jego dorosłe życie. Weź to pod uwagę https://mamosfera.pl/pierwsza-wizyta-z-dzieckiem-u-dentysty-to-warto-wiedziec/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja jezdze do Redy, do Verde Clinic :) Fajni lekarze, przystępne ceny. Gabinet został otwarty w lutym więc jest bardzo nowoczesny :) jak zalezy Wam na kameralnej atmosferze i naprawdę wysokiej jakości leczenia to zdecydowanie polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak! Verde Clinic to naprawdę super gabinet! Byłam już na kilku wizytach i jestem zapisana na wybielanie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie polecam juniordent. Ja też czytałam sporo na http://stomatologia.malopolska.pl/ i tam szukałam dentystów. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Amber Clinic na Suchaninie, kompleksowo, miło i rzetelnie. Więcej informacji na ich stronie http://www.amber-clinic.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli ktoś szuka dobrego stomatologa z Warszawy to tacy tylko w Elektoralnej. Zdążyłem poznać ich umiejętności zarówno kiedy ja korzystałem z usług jak i żona, także polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja chodzę do gabinetu DentalPro w Gdyni na Legionów, ale mają też 2 inne, w tym jeden w Gdańsku. Bardzo polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja w Gdyni od lat chodzę do https://www.artdentico.pl/ - super atmosfera i korzystne ceny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troszkę dalej, ale mam do polecenia kogoś świetnego w Warszawie. W Elektoralnej cenowo i pod względem wyboru rodzaju zabiegu super, polecam się udać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zawsze idę do http://sobierajremonty.pl/jak-wybrac-dobrego-stomatologa/ świetny dentysta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gabinet Lityńscy to nowoczesny gabinet lekarski, a pani doktor profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Dodatkowo ceny są rozsądne. Od dawna korzystam z usług gabinetu http://www.litynscy.pl/ i odpowiadają mi w 100 %.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Usłgi Gabinetu Lityńscy sprawdzisz na http://www.litynscy.pl/ - wykonują skaling, jak i pełną higienizację w profesjonalnym gabinecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z moich okolic mogę śmiało polecić żeby przejść się do elektoralna dental clinic. Chyba najlepsi w stolicy jakich znam, jakość adekwatna do ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pod względem jakości i ceny to polecam bardzo Elektoralną, ale umiejscowiona jest w Warszawie. Bywam tam dość często i zawsze jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

ja jestem z Redy i tu bez dwóch zdań polecam Verde Clinic ( zajmują się też medycyną estetyczną). Jakiś czas temu byłam na leczeniu górnej trójki u doktor Skrzypek-Reiss. Bezboleśnie, sprawnie i skutecznie :) świetne miejsce, przyjazna atmosfera, komfortowe warunki, cenowo też bardzo rozsądnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Neptunedent w Gdańsku na Komedy2. Byłam, bardzo fajna atmosfera, nawet nie wiesz kiedy i juz po sprawie.Fachowo wykonane. Ceny średnie. Za plombowanie zapłaciłam 250 zł. Kontakt: 459452305
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z bólem nie będziesz czekać http://wpexplorer.pl/poszukiwania-dentysty-w-rzeszowie/ świetny stomatolog.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cała moja rodzina chodzi do https://a-line.pl/ na Kaprów w Gdańsku. Bardzo sobie cenimy tę klinikę, posiadają sprzęt na najwyższym poziomie, wszystkie zabiegi są robione na miejscu przez świetnych specjalistów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takim nowoczesnym gabinetem, a właściwie kliniką jest w Toruniu na Ugory KSE DEntal - https://kse.dental/. Połączenie w jednym miejscu metod stomatologii zachowawczej, a także propozycje, w ramach których oferowana jest również oferta zabiegów medycyny estetycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam każdego dentystę z NovumDent Dental Clinic. Mają świetne podejście do pacjentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli potrzebujecie fachowych usług z zakresu stomatologii, protetyki, ortodoncji i nie tylko to koniecznie zajrzyjcie do oferty https://www.krainazdrowegousmiechu.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.neptunedent.eu - Gdańsk Jasień ale blisko wiszących ogródów czy moreny. Posiada wszystko co było dostępne z roku 2022 do kupienia. Cyfrowe podejście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gabinet we smile jest najlepszym wyborem. Przyjmują tam świetni lekarze z rewelacyjnym podejściem do pacjentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry