Widok

dobry stomatolog - kogo polecacie?

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej Karczemki i okolice :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja jestem z Redy i tu bez dwóch zdań polecam Verde Clinic ( zajmują się też medycyną estetyczną). Jakiś czas temu byłam na leczeniu górnej trójki u doktor Skrzypek-Reiss. Bezboleśnie, sprawnie i skutecznie :) świetne miejsce, przyjazna atmosfera, komfortowe warunki, cenowo też bardzo rozsądnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może nie w Gdańsku ale niedaleko. Mam na myśli CSC w Cieplewie https://stomatologcieplewo.pl/
Kawałek od Gdańska, ale wysoka jakość i na pewno atrakcyjniejsze ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam Agnieszkę Nowińską - Neptunedent https://neptunedent.eu/ bardzo przyjazna atmosfera. Fachowo i z empatią, jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod względem jakości i ceny to polecam bardzo Elektoralną, ale umiejscowiona jest w Warszawie. Bywam tam dość często i zawsze jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Z moich okolic mogę śmiało polecić żeby przejść się do elektoralna dental clinic. Chyba najlepsi w stolicy jakich znam, jakość adekwatna do ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Usłgi Gabinetu Lityńscy sprawdzisz na http://www.litynscy.pl/ - wykonują skaling, jak i pełną higienizację w profesjonalnym gabinecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gabinet Lityńscy to nowoczesny gabinet lekarski, a pani doktor profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Dodatkowo ceny są rozsądne. Od dawna korzystam z usług gabinetu http://www.litynscy.pl/ i odpowiadają mi w 100 %.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Troszkę dalej, ale mam do polecenia kogoś świetnego w Warszawie. W Elektoralnej cenowo i pod względem wyboru rodzaju zabiegu super, polecam się udać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja w Gdyni od lat chodzę do https://www.artdentico.pl/ - super atmosfera i korzystne ceny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę do gabinetu DentalPro w Gdyni na Legionów, ale mają też 2 inne, w tym jeden w Gdańsku. Bardzo polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak! Verde Clinic to naprawdę super gabinet! Byłam już na kilku wizytach i jestem zapisana na wybielanie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 100%, też mogę bardzo polecić Novodent ze Starogardu Gdańskiego, dr Jendrzejewska to prawdziwa profesjonalistka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Seamed - Gdańsk Wrzeszcz - https://seamed.gda.pl/ bardzo fajny gabinet i spoko ceny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku? Dentus Plus ma tam gabinet. Ja akurat chodze do Gdyni, ale poziom na pewno trzymaja tak samo wysoko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z Gdańska polecam Jazzdent - https://jazzdent.pl/ - bardzo fajny gabinet i profesjonalni lekarze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli ktoś szuka dobrego stomatologa z Warszawy to tacy tylko w Elektoralnej. Zdążyłem poznać ich umiejętności zarówno kiedy ja korzystałem z usług jak i żona, także polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam Amber Clinic na Suchaninie, kompleksowo, miło i rzetelnie. Więcej informacji na ich stronie http://www.amber-clinic.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zdecydowanie polecam juniordent. Ja też czytałam sporo na http://stomatologia.malopolska.pl/ i tam szukałam dentystów. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja jezdze do Redy, do Verde Clinic :) Fajni lekarze, przystępne ceny. Gabinet został otwarty w lutym więc jest bardzo nowoczesny :) jak zalezy Wam na kameralnej atmosferze i naprawdę wysokiej jakości leczenia to zdecydowanie polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na pierwszą wizytę do stomatologa najlepiej udać się jeszcze wtedy, gdy zęby w żaden sposób nie zaalarmowały malucha o wystąpienie niepożądanych zmian. Dlaczego? Z prostego powodu. Wybierając się na rutynowy przegląd, podczas którego dentysta jedynie obejrzy stan uzębienia malucha, dziecko utrwali sobie stosunek do tego specjalisty na całe jego dorosłe życie. Weź to pod uwagę https://mamosfera.pl/pierwsza-wizyta-z-dzieckiem-u-dentysty-to-warto-wiedziec/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0