Widok

dobry stomatolog

Morena Temat dostępny też na forum:
witam, chciałabym się dowiedzieć, czy nie zna ktoś dobrego dentysty dla dorosłych, ale z podejściem jak do dzieci;) pilnie potrzebuję dentysty, moje zęby są w strasznym stanie, ale strasznie się boję.. może ktoś mi pomóc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodam jeszcze, że naj;lepiej by było, gdyby dentysta przyjmował na NFZ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mY CODZIMY WŁAŚNIE Z DZIECKIEM NA MORENIE,CO PRAWDA MAMY KAWAL DROGI BO Z REDY JEŹDZIMY ALE NAJWAŻNIEJSZE ZE DZIECKO SPOKOJNI DAJE SOBIE WSZYSTKO ZROBIĆ.NO ALE NIESTETY TAM TO CHYBA TYLKO PRYWATNIE PRZYJMUJĄ. ALE MOZE ZADZWONIC I ZAPYTAC, MY CHODZIMY AKURAT DO DR KOTAS http://www.perla.gdansk.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam dr Joannę Bobryk, przyjmuje na Św Ducha w Gdańsku.
http://www.prodentgdansk.medicoland.pl/

z podejsciem jak dla malych dzieci:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od kwietnia 2010 mają też umowę z NFZ
i potwierdzam - podejscie jak do małych dzieci:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umów się do http://rerki.pl/polecany-gabinet-stomatologiczny/ będziesz zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki:) a może ktoś jednak zna jakiegoś milutkiego dentystę na NFZ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr DOminka Staśkiewicz. Przyjmuje na NFZ w przychodni SKIM na ul. Jaskółczej 7/15
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja leczę zęby w Przychodni Wojewódzkiej w Gdańsku i jest ok. Pracują tam bardzo miłe panie, minusem są odległe terminy ale jak zaczniesz chodzić regularnie to cie gdzieś wcisną. Wypełnienia jak na razie się trzymają:) tez za dentysta nie przepadam, ale jak trzeba to nie ma na co czekać, żałuję, że wcześniej sie nie odważyłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam do mojego gabinetu w Gdyni na Porębskiego 23B ( Pogórze Górne), wiele przestraszonych osób udało mi się oswoić .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś się leczy u dr Kołodziejskiej na Belgradzkiej? Jaka opinia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo, bardzo polecam dr Reut.
Przyjmuje w przychodni na Osowie.Na NFZ :)
Uwielbiam tą kobietę. wizyta to sama przyjemność! serio :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja sie strasznie boje stomatologa od chwili jak mi zeby pomylił i wyrwał zdrowego a byo to ooo 4o lat temu. W końcu postanowilam cos z tym fantem zrobić, aże jestem mieszkanka Pogorza sszukam w poblizu stomatologa, ale zeby zajął sie wszystkim, resekcja całkowitą i co za tym idzie szczęką. Czy u Pani mogłabym skorzystać ze wszystkich usług i jaki mniej więcej koszt byłby tego wszystkiego (3manka@interia.pl)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W szpitalu studenckim są bardzo fajne babki, oczywiście za darmo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ulicy Osiek 8 w Gdańsku jest dobra doktor tel 609228063 lub 583075165
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (38 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...

do góry