Widok

dobry stomatolog z Pruszcza Gdańskiego

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,

Czy możecie polecić jakiegoś dobrego stomatologa z Pruszcza Gdańskiego? Najlepiej jeszcze, żeby przyjmował częściowo na NFZ ;)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem z pruszcza ale pracowalam kiedys na tym terenie z lekarzami stomatologami :) Jak wiesz duza przychodnia jest na ul. Grunwaldzkiej i ez tam częściowo refunduje NFZ, ja natomiast udałabym się do przychodni- gdzie przyjmuje dr Aldonis Dymitrij czy jakoś tak :) Nie znam adresu, ale to jest za mostem-jadąc od miasta 1wsza w prawo na rondzie a na 2 rondzie bodajze 3 w prawo-ak jak na to nowsze osiedle w Pruszczu. Ten gabinet widac z tego ronda-po prawej stronie :)
Powodzenia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za informacje :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam dr Olgę Lońską- Donatt, która pracuje w klinice MMG w Pruszczu na Okrzei 4. Profesjonalne podejscie, miła i sympatyczna a klinika ma dobre wyposażenie. My się u niej leczymy,nasi znajomi i przyjmuje też na NFZ.

http://www.klinika-mmg.pl/index.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam gabinet na Fantazego,koło biura Gedbudu.Od razu pierwsze wejscie.Jak byłam w ciązy własnie tam chodziłam,pani doktor przemiła i naprawde zna się na swojej pracy.Chodzi o tą panią blondynkę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
dr. Magda z ul. Fantazego w Pruszczu Gd,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr.Nowak z grunwaldzkiej :) bardzo mily i solidny :P
i robi na nfz i nie zalezy co masz robione :P
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
witam bardzo boje sie dentystów a potrzebuje dobrego dentysty ktory ma bardzo dobre podejscie do pacjenta kiedys bylam u dentysty ale byla nie uprzejma nastraszyla mnie teraz mam bardzo slabe zeby i musze je poleczyc ale tyle sie naslucham ze na samym wejsciu do dentysty do gabinetu juz sie cala trzese doradzcie mi dentyste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie polecam p. Olgi. W MMG zresztą ciężko się dostać choćby z dziećmi na refundowane wizyty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mam problem nie mogę nigdzie się dostać jak najszybciej do dentysty w Pruszczu Gdańskim na czyszczenie zębów na NFZ. Gdzie mogłabym się dostać w jak najszybszym terminie? Proszę o jak najszybszą odpowiedż
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy ktos ma dane do tego dr Aldonisa? a jak klinika stomatologiczna na cichej?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy jakiś dobry dentysta przyjmuje w Pruszczu bez asysty?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mmg klinika stomatologiczna w Pruszczu polecam...trafilam tam 2 lata temu i jestem zadowolona z obsługi, profesjonalna i mila obsługa, polecam dr. Przemka i dr. Olga niezastapieni jak dla mnie i moich dzieci,. Fajny klimat i specjalisci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aldonis przyjmuje w budynku gdzie mieści się poczta na ul. Gałczyńskiego, obok sklepu sieć 34"PLUS"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ten Aldonis oferuje usługi NFZ, podacie namiary do rejestracji?? w internecie nie widze ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Eko med na Sienkiewicza 10 , super lekarze !nfz takze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jeżeli Pan Aldonis to lekarz z Ukrainy przyjmował kiedyś na Grota Roweckiego. To kiedyś tek mi zrobił zęba że obniżyły mi się szyjki zębowe przy dziąśle i porawiać po nim musiałem w Lux Med w Gdańsku. Nigdy więcej.......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niedaleko Pruszcza Gdańskiego powstało nowe Centrum Stomatologiczne w Cieplewie - https://stomatologcieplewo.pl/
Jeszcze nie byłam ale może warto wypróbować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

do góry