Przechodząc do dalszej części wypowiedzi Pani ''nigdy więcej ''oceniajacej kulture innych osob mysle że czasami warto zastanowić się też nad własnym zachowaniem i sposobem traktowania innych osób , które staraja się wykonać dobrze swoją pracę,proponuję chwile refleksji.Na koniec pragnę goraco podziekować za przychylne nam opinie wszystkim naszym super klientom , dziekuje równie mocno za słowa krytyki które cenię .Zapraszam wszystkich chetnych do naszego studia żeby osobiście przekonali się o jakości naszych usług i mogli nas ocenić.Pozdrawiam Panią ''nigdy więcej .'Pani dane personalne w których jestem posiadaniu zachowam dla siebie . Wydaje mi się , że osoby wydajace sąd na temat innych ludzi w róznym świetle powinny miec odwagę ujawnic swoje personalia Pani zabrakło jak widać odwagi ja to zrobiłem i czuję się swietnie.Pragnę kategorycznie stwierdzić, że ciało tej Pani nigdy nie bylo w stefie mojego zaiteresowania , dlatego terytorium o którym jest mowa jest dla mnie strefą zamknietą z całym szacunkiem Tomasz Bąkowski Trendy . Zapraszam wszystkich do STUDIA. DLa osob które przeczytają ta opinię i nas odwiedza 20% rabatu.Gorąco pozdrawiam.