Widok

dom projekty

Pytanko.duzo z was budoje domy z jakich studi projektowych lub architektow korzystaliscie .Moja zadwostka jest taka czy lepiej zbudowac dom pod projekt juz gotowy czy projekt indywidualny.co sie lepiej bedzie oplacalo .Slyszalem ze gotowe projekty maja duzo niedociagniec technicznych.moze ktos jest zadowolony z projektu gotowego lub architekta to poprosze o namiary .Mam nietypowa dziake mala wody gruntowe,no i sasiadow a nadodatek chyba mi blok postawia po drudiej stronie drogi,wiec chcialbym dobrze dobrac budynek do otoczenia.z gory dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.

Zajmujemy się projektowaniem domów indywidualnych i adaptacją gotowych projektów.
Proszę o kontakt na adres mailowy: aranzacja@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wybralismy dom oberek rex z archetonu, gotowy projekt, znośny, wprowadzilismy kilka zmian z projektantem podczas adaptacji, zeby dopasowac dom pod nasze wytyczne i jest ok, dom juz stoi i jest spoko, projektantow polecam spoza 3miasta, bo taniej, za wprowadzenie zmian w wejherowie wzieli od nas 2300zł a w gdansku chcieli za to 6000zł - szok...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

jesteśmy młodym biurem projektów otwartym na wyzwania.

ARCHITEKTURA
architektura jedno i wielorodzinna,
adaptacja istniejących budynków,
projektowanie obiektów użyteczności publicznej,
likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych,
indywidualne rozwiązania projektowe zgodne z wymaganiami klienta,
doradztwo projektowe,
adaptacja projektów gotowych,
zagospodarowanie terenu i miejsc rekreacji,
inwentaryzacje budowlane


WNĘTRZA
projekt koncepcyjny
projekt wykonawczy
nadzór autorski


NORD - ARCHITEKCI
nordarchitekci@gmail.com
http://www.nordarchitekci.pl (strona w budowie)
Krzywe Koło 18, 83-022 Suchy Dąb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Wejherowo transport przeprowadzka (18 odpowiedzi)

Potrzebujemy transportu do przeprowadzki na sobotę 24 czerwca rano: Wejherowo. Mamy do...

ile kosztuje budowa domu? (133 odpowiedzi)

Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę o konkrety z Banina.

Przeprowadzki kto i za ile Wejherowo (4 odpowiedzi)

Witam, poszukuję ekipy do przeprowadzki Wejherowo - Wejherowo proszę o przedstawienie oferty...

do góry