dr Alina Kierznikowicz

Chirurdzy

Gdańsk, Pilotów 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetny lekarz - polecam wątek zamknięty Na pierwszej wizycie decyzja o zabiegu przepukliny pępkowej. Tydzień później...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

przepuklina pepkowa wątek zamknięty Remont domu I nagle diagnoza: przepuklina pepkowa. Wlasciciel firmy...
~Wojciech Mackowiak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

Kasia z Gdyni - opinia wątek zamknięty Byłam w maju na usunięciu woreczka żółciowego,zabieg wykonała pani...
~Kasia z Gdyni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

2 operacje przepuklin pachwinowych wątek zamknięty Mega specjalista. Operacje wykonane jedna po drugiej. Bez żadnych...
~P. B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 maja 2014

Tylko polecac.. wątek zamknięty W 2005 roku miałem przeprowadzone operacje usunięcia żylaków z obu nóg. Przed...
~~terwik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

rewelacyjny empatyczny lekarz wątek zamknięty Wspaniała, ciepła i bardzo otwarta osoba, wizytę i zabiegi wspominam bardzo...
~bogna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

GORĄCO POLECAM BARDZO DOBRY CHIRURG !! wątek zamknięty CHCIAŁAM PODZIĘKOWAC PANI DOKTOR ALINIE KIERZNIKOWICZ,ZA SZYBKĄ I TYRAFNĄ...
~IWONA LENARTOWICZ-MARDZINSKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

perfekcyjny lekarz wątek zamknięty polecam w 100% pania Aline ludziom ktorzy boja sie chirurgow i wizyt u...
~Mika gdynia :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

Lekarz jakich mało wątek zamknięty Świetna obsługa, profesjonalizm. Proponuje najpierw leczenie zachowawcze,...
~misman
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

świetny lekarz! wątek zamknięty jeżeli ktokolwiek cierpiał z powodu wrastających paznokci, próbował...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 października 2010

POLECAM wątek zamknięty POLECAM
~aga
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

11

wątków

do góry