Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dermatolog wątek zamknięty Najlepsza Pani Dermatolog. 7 lat męczyłam się z chorobą skóry, żaden lekarz...
~Mariola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 grudnia 2018

polecam wątek zamknięty Bardzo sympatyczna i rzeczowa Pani doktor. Od razu zdiagnozowała problem i...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

Kompetentna, rzeczowa i sympatyczna wątek zamknięty Szczerze polecam wizytę u Pani dr Wilkowskiej. Szybko i bez zbędnych...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

w porzadku wątek zamknięty A ja jestem zadowolona z wizyt u pani doktor. Nie rozczula się nad pacjentem,...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Nie polecam wątek zamknięty Pani doktor jest nieprzystępna i mało kontaktowa. Nie poświęca pacjentowi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

Niezabardzo polecam wiecej tam nie pojde!!!!! wątek zamknięty Faktycznie na wizyte nie czekałam długo diagnoza była szybka ale nie miałąm...
~rebe
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Magdalena - opinia wątek zamknięty Szybka, a przede wszystkim niezwykle trafna diagnoza oraz dobór leków....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

Polecam docent Wilkowską wątek zamknięty Polecam serdecznie Panią docent Wilkowską, dzięki niej w końcu wygrałam...
~Kamila R.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

Dorota - opinia wątek zamknięty Polecam Panią doktor wszystkim!Dzięki doktor Wilkowskiej nie mam okropnych...
~Dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 marca 2009

Polecam dr. Wilkowską w 100 % wątek zamknięty Polecam dr. Wilkowską w 100 % z pełną świadomością. Dr. Wilkowska to nie...
~Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry