Widok

dr Adamski ginekolog

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Na imię ma bodajże Przemysław, ma zastąpić mojego dotychczasowego lekarza prowadzącego ciążę, która nie jest idealna :/ chciałabym zaczerpnąć Waszej opinii o tym lekarzu bo, mi jest nie znany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze zmien na takiego lekarza o ktorym juz coś wiesz...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moją ciąże prowadził dr Adamski, był ze mną cały poród... wszystko chcial mięc chyba pod kontrolą. To młody lekarz trafiłam do niego przypadkiem, myślałam że tylko na 1 wizyte ale zostałam do końca i jestem bardzo zadowolona! Teraz będzie na pewno dalej moim ginekologiem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie zostałam trochę na lodzie, bo mój lekarz który jest b. dobrym fachowcem się połamał i zastępuje go dr Adamski, więc jestem ciekawa jaki jest... tina85 rodziłaś na klinicznej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem w takim razie którego lekarza miałaś wcześniej :P tak rodziłam na klinicznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Potwierdzam,dr Adamski to dobry lekarz,zleca wszystkie badania,jest dokładny i delikatny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez polecam tego lekarza. jest delikatny, byl przy moim porodzie, dodawał otuchy. i jest bardzo dokładny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
filipinka...też czekam na powrót "naszego" lekarza:)....miałam wątpliwości czy iść do kogoś innego, ale stwierdziłam,że skoro i tak muszę gdzieś póść to najlepiej do tej kliniki, w której "nasz" rządzi....myślę, że "on" i tak ma wgląd w to co się dzieje z jego pacjentkami...i że to wszystko nadzoruje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny,ja tez prowadze ciaze u dr Adamskiego,jestesmy juz w 38 tyg i nie mam nic do zazucenia wiec nie martw sie że cos bedzie nie tak. tez zamierzam rodzić na klinicznej (ponoc najlepiej teraz w 3 miescie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miśka a wiesz kiedy "nasz" ma wrócić? Ja mam następną wizytę 24-03 i ciekawa jestem czy będzie... chociaż fakt faktem dr Adamski to godny zastępca no ale wódz to wódz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczowy, bardzo dokładny i doświadczony mimo młodego wieku, bardzo polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
filipinka, ma być w pracy 28, 29 marca..więc raczej się nie załapiesz:(...no ja też mam wizytę dopiero 14 kwietnia i mam nadzieję, że już będzie sam prezes:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy macie do niego kontakt? albo możecie chociaż powiedzieć gdzie przyjmuje? Niestety nie mogę znaleźć żadnej informacji.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Falck-u piątki 15:00-17:00
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychodnia Jeleniogórska na Ujeścisku-pn i pt od 14.00-15.00 do około 18.00(na NFZ).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespol Medycyny Specjalistycznej w Sopocie. Piatki od g.18
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam Dr. Adamskiego, młody i nie spaczony jeszcze przez smaczki Klinicznej i systemu. Był przy moim porodzie, ludzki gość, teraz też do niego chodzę i myślę, że przy następnej ciąży się na niego zdecyduję zamiast płacić kokosy prywatnym wyjadaczom. Do tego konkretny i rzeczowy :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej czy ja mogę jakieś namiary na tego lekarza ja będę na pierwszej wizycie i chciala bym jak najszybciej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan dr Przemysław Adamski to jeden z najlepszych specjalistów w trojmiescie, uprzejmy, delikatny, ludzki... Trafiłam na niego 2 dnia pobytu w szpitalu w UCK (miałam pecha że pierwszego trafiłam na lekarke azjatyckiego pochodzenia, ktora blednie rozpoznala u mnie ciaze pozamaciczna i nieprawidlowa budowe macicy) zrobil badania, kilkakrotnie sie upewniajac ze jednak wszystko jest w porzadku i a nastepnie wszystko wyjasnil i cierpliwie odpowiadal na pytania....PANIE DOKTORZE URATOWAL PAN HONOR SZPITALA!!!!! SERDECZNIE POLECAM...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie Pan dr przyjmuje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też trafiłam na tą lekarkę na klinicznej przy 1 porodzie a wcześniej na patologi ciąży. Co za okropna baba. Mam prsez nią traumę. Czy ktoś wie jak się ona nazywa? Jestem rltersz w 2 ciąży, termin za 5 dni i planuje rodzic w uck a nie chciałabym na nią znowu trafić. Na wypisie że szpitala po 1 porodzie ejst podpisany dr Adamski i chyba on przejął opiekę nademna po godz 7 gdy nastąpiła zmiana.. Wszystko działo się tak szybko że nie pamiętam nazwisk. Ale tej okropnej baby nie zapomnę do końca życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziś była u tego Pana na wizycie i niestety nie mogę powiedzieć tego co Wy. może trafiłam na jego gorszy dzień, nie wiem...
poszłam do niego w zastępstwie, nawet mnie nie zbadał a jestem w ciąży, zrobił tylko usg nawet nie informując mnie o stanie dziecka o wszystko musiałam pytać a i tak odpowiadał półsłówkami. na wizycie byłam w (już dawnym) szpitalu studenckim na traugutta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
"nawet mnie nie zbadał a jestem w ciąży, zrobił tylko usg"
To USG nie jest badaniem?
Wybieram się do p. Adamskiego za parę dni i mam nadzieję że będzie w porządku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie idziesz? bo w Polmedzie na nfz już nie przyjmuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w polmedzie juz go nie ma?Szkoda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Adamski odbierał mój poród na klinicznej w lipcu br. w UCK, pierwszy raz spotkałam się z tak cierpliwym, ludzkim i delikatnym lekarzem,przez to wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, nie prowadziłam u niego ciąży więc ciężko mi ocenić jego fachowość, ale na porodówce to super.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
również proszę o info gdzie teraz przyjmuje dr Adamski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wciaz w przychodni studenckiej we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Plmedzie nadal przyjmuke ale na Manhattanie a tam tylko prywatnie, albo na opiekę medyczną. Wizyta w cenie 150 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie przyjmuje na NFZ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy dr Adamski nadal pracuje na klinicznej??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak pracuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przychodni studenckiej we Wrzeszczu, ale nie polecam tego miejsca, totalne zacofanie i nie ma mowy żeby się dodzwonić w celu umówienia na wizytę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a więć na książeczke tylko w studenckim,teraz jakoś we wtorki przyjmuje i trzeba dzwonić już o 9 rano zeby sie dostać,ale mozna sama się przekonałąm tylko dzwoni sie w dzień przyjmowani i jak ktoś z daleka to może nie zdazyć, a prywatnie w manhatanie,i gdzieś koło etc jakoś po drugiej stronie ulicy i taniej niz w manhatanie:) a wszpitalu nadal pracuje i odbiera porody,jak szukacie kogos fachowego do prowadzenia ciąży to polecama wrazie jakiś komplikacji znajdzie dla Was miejce na klinicznej mimo iż niby nie ma żadnych wolnych:)więc dla zdrówka pociechy warto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
też odbierał mój poród na Klinicznej i jak mnie zszył...rety uwielbiam tego lekarza!!!!! tak się bałam nacięcia krocza, tu taka niespodzianka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez problemu można się dodzwonić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdzie nie moge znalezc ani stronki szpitala studenckiego ani numeru do poradni ginekologicznej. Czy ktoras z Was moglaby pomoc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę :)
58 347 13 51
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam;) czy ktoś teraz wie w jaki sposób można się zarejestrować do doktora prywatnie ? Na znanym lekarzu jest wyłączony kalendarz. Może ktoś posiada numer telefonu z obecnych pacjentek? Czy nadal przyjmuje doktor prywatnie w CH Madison?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam. Również próbuje się umówić, numer telefonu mam ale nikt nie odbiera. Może ktoś podpowie czy doktor aktualnie przyjmuje prywatnie i w jaki sposób się umówić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta opinie pisze dla wszystkich przyszłych mam. Długo zastanawiałam się nad napisaniem opinii Panu Adamskiemu, musiałam dojrzeć do tej decyzji. Kierując się rewelacyjnymi opiniami wybrałam tego lekarza do prowadzenia ciąży. Była to ciąża bliźniacza, a wiec ciąża ciężka i tym bardziej zależało mi na dobrym lekarzu, żeby wszystko było pod kontrola. To prawda, ze Pan Adamski wydawał się kompetentny, bardzo dokładny, po kilku wizytach zaufałam mu prawie bezgranicznie. I to był niestety błąd. Ciaza rozwijała się prawidłowo, ale połowie ciąży Pan lekarz stwierdził ze skraca mi się szyjka (26 mm). Dostałam leki, zalecenie aby polegiwać i prowadzić oszczędny tryb życia. W 26 tygodniu ciąży trafiłam do szpitala, ponieważ stan mojej szyjki był krytyczny. Lekarze z Klinicznej z politowaniem patrzyli na mnie i kiwali głowa, ze to za późno żeby zrobić cokolwiek, ze na ratowanie takiej sytuacji jest już za późno, ze powinnam trafić do szpitala wtedy kiedy szyjka zaczęła mi się skracać. Powiedziano mi, ze założenie szwu na takim etapie ciąży moze wywolac poród (są przypadki, ze pomaga, ale ten etap ciąży to zbytnie ryzyko na taka ingerencje), niezalozenie również może skutkować przedwczesnym porodem, wiec sytuacja była beznadziejna. Mam zal do tego Pana, ze nie skierował mnie w odpowiednim czasie do szpitala, kiedy można było jeszcze cokolwiek zrobić. tylko wtedy jak sytuacja była taka, ze mogłam w każdym momencie urodzić. W 27 tygodniu założono mi szew okrężny, co wywołało przedwczesny poród. Moje dzieci na druga dobę umarły z powodu wcześniactwa. Przestrzegam wszystkie przyszłe mamy, aby były bardziej uważne niż ja. Mogłam w 20 tyg kiedy zaczęło się dziać coś złego iść na konsultacje do innego lekarza, ale przecież po to wybierałam lekarza żeby stosować sie do jego zaleceń. W tym wypadku dr Adamski zawiódł na całej linii. Gdyby dr skierował mnie do szpitala na diagnostykę w odpowiednim czasie, mogłoby do tej tragedii nie dojść. Teraz można sobie gdybać, ale wiem ze lekarz którego wybrałam nie zrobił wszystkiego, żeby nam pomoc.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

do góry