Widok

dr Anna Zinczenko DENTUS

Polecam zarówno Panią jak i ogólnie sam Dentus. Nie znam lepszego stomatologa niż Pani Anna Zinczenko. Wizyty w jej gabinecie przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze, ma wyjątkowe podejście do pacjentów. Jakość wykonywanych usług jest na najwyższym poziomie. Wypełnienia są wykonywane z taką precyzją, że nawet przez lupę nie widać gdzie był ubytek. Po prostu Exlcusive! :)
Moja ocena
DENTUS kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

DENTUS zaspa

Fatalna obsługa i beznadziejna organizacja. Czekałem prawie godzinę na umówioną wcześniej wizytę, po czym kiedy zwróciłem uwagę Pani stomatolog, że to nie wzbudza mojego zaufania, ta zwyzywała mnie od arogantów. Wstałem i wyszedłem.
Nie polecam nikomu, jest to najgorszy zakład stomatologiczny w jakim byłem, a poziom obowiązującej tam kultury przypomina raczej dom publiczny. Swoją drogą przyszedłem naprawić ząb, który Pani stomatolog była łaskawa spartolić samodzielnie podczas wcześniejszej wizyty. Strata czasu, pieniędzy i zdrowia.
Jeśli chcesz się zdenerwować i zepsuć sobie humor na cały dzień a zęby na zawsze, to jest to najlepszy adres pod jaki możesz trafić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 20
Bardzo dziękuje za pozostawienie opinii.
Chciałabym jednak sprostować i postawić jasno kilka faktów, które zostały zinterpretowane przez Pana w sposób, który minął się z rzeczywistym stanem rzeczy.
Opóźnienie trwało 10 minut, niestety tak czasami się zdarza, ze wizyty przedłużają się z powodu nieprzewidzianych sytuacji. Dokładam wszelkich starań, żeby Pacjentowi udzielić maksymalnej pomocy na wizycie, czasami niestety kosztem opóźnienia.
Natomiast z poczekalni Pan kilkakrotnie wychodził uderzając głośno drzwiami i używając bardzo obraźliwych zwrotów odnośnie pani Rejestratorki.
Po wejściu do gabinetu ,niestety Pan nadal odczuwał rosnąca frustrację 10 minutowym opóźnieniem, dlatego pozwoliłam sobie usykać od Pana szczegółowych informacji. Nie zagłębiając się w szczegóły na tym forum, Pan zapewne doskonale pamięta, jakich Pan słów użył i jakim tonem Pan ze mną rozmawiał.
Odnośnie spartaczenia wypełnienia- rozumiem ze rzeczywisty brak argumentów do tego żeby maksymalnie oczernić moją osobę, doprowadził Pana do posługiwania się nieprawdziwymi informacjami, nawet odnośnie Pana prawdziwego imienia i nazwiska.
Życzę Panu zdrowia, spokoju ducha i jak najlepszego lekarza dentysty.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja bylem bardzo zadowolony z Pani Zinczenko
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
DR Zinczenko ocena 6 + Pozdro
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry