Widok

dr Basia - POLECAM!!!:)

dr Basie jest wspanialy ginekologiem i człowiekim. Kompetentna, miła, konkretna-zdecydowana, kontaktowa-z duzym poczuciem humoru, zawsze pomocna! Prowadziła moją ciążę i juz za zycia plodowego mojej córeczki Emilki mowila, ze widzi ze bedzie fajna, zdrowa dziewczynka:) Tak tez jest:)) Polecam dr Basie jesli ktos lubi energiczne i wesole ginki:) Cena - bardzo przystepna! Gabinet - niewielki, schludny! Niestety nie ma jeszcze usg 3D, ale zapewne niedlugo sie zaopatrzy:). Dodatkowe plusy to to, że Pani dr pracuje w Sz. Wojewódzkim i ma 4 dzieci, wiec zna się na rzeczy:))) POLECAM!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam,że Pani dr Barbara Frankowska-Konopa jest ginekologiem godnym polecenia.
W miłej atmosferze można porozmawiać.Pani doktor udziela przy tym trafnych i dobrych porad.
Pani dr Basia jest konkretna, życzliwa, a przede wszystkim badanie
np. USG jest przeprowadzone profesjonalnie.
Gabinet jest przestronny i zaopatrzony w specjalistyczną aparaturę.
Cena jest przystępna w porównaniu z innymi gabinetami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do dr Basi poszłam dlatego, że była najbliżej mojego domu na Chełmie:) i przepadłam z kretesem :) teraz Pani Doktor prowadzi moją ciążę. Najbardziej lubię jak Pani Doktor zagaduje mojego przerażonego wizyt ą u ginekologa męża, a on tylko patrzy , żeby stamtąd uciec i obie mamy radochę. Jest świetnym fachowcem. Lubię do niej chodzić po prostu :) tylko teraz będę miała dalej, bo zmienia adres gabinetu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakie usg ma Pani dr?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry