Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia wątek zamknięty Polecam, Pani doktor wszystko wytłumaczy, indywidualne podejście do...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Bardzo miła, sympatyczna, profesjonalna pani doktor. Jestem pacjentem od 10...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Super wątek zamknięty Pani doktor rewelacja. Bardzo dobrze prowadzi ciążę, wnikliwie sprawdza każde...
~SMP
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 maja 2019

Super wątek zamknięty Miałam okazję pójść do Pani doktor Basi. Bardzo pozytywna osoba, miła,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Ginekolog z powolania!!!! wątek zamknięty Bylam bardzo mile zaskoczona jak trafilam do niej do gabinetu....
~Natalia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2008

polecam i polecać będę! wątek zamknięty Delikatna jak żaden inny, spotkany przeze mnie lekarz tej specjalności....
~nika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty U ww. doktor leczę się od kilka lat. Obecnie prowadzi moją ciążę. Miałam...
~[W]
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Ta kobieta prowadziła moją ciążę, ale teraz bardzo żałuję tej decyzji... Na...
~mlodamama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Polecam! wątek zamknięty Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże i jestem zadowolona. Sympatyczna,...
~San
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

NIe błagam nie wątek zamknięty sympatyczne usposobienie może naprawdę mylić. Wizyta kobiety w ciąży trwa...
~Karolina J.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Mimo sympatycznego usposobienia i swobodnego podejścia do ludzi pani doktor...
~.....
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 grudnia 2013

nie polecam wątek zamknięty Pani doktor sprawdza się na przy pierwszych wizytach - miłe usposobienie...
~małgosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Niestety z przykrością stwierdzam, że nie mogę przyłączyć się do poniższych pochlebieństw na temat dr Barbary wątek zamknięty W listopadzie moja żona zaszła w ciążę.Pani Frankowska była jej lekarzem ok...
~rozżalony niedoszły tata
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2008

zmieniam wątek zamknięty Pani Dr rzeczywiście jest przesympatyczna, można plotkować siedząc na fotelu...
~Inia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Właśnie jestem po pierwszej wizycie u Pani dr.i oceniam bardzo...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

polecam wątek zamknięty Sympatyczna, wyluzowana, ale przy tym konkretna. Prowadziła moją ciążę i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

Edyta - opinia wątek zamknięty Super lekarz nic dodać nic ująć.Pani doktor prowadziła moją ciążę i jestem...
~Edyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

mama - opinia wątek zamknięty Doktor Konopa prowadziła mi ciaże. Oceniam ja średnio. dlaczego? Po pierwsze...
~mama
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Doktor Basia!!! wątek zamknięty Doktor Basia jest niesamowita. Chodzę do niej już od paru lat. Teraz prowadzi...
~Paula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

opinia wątek zamknięty bardzo dobry lekarz jednak brakuje jakis znizek dla stałych pacjentek o tym...
~ania stała pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
75

postów

58

wątków

do góry