Widok

dr Jarosław Nosowicz - neurochirurg - opinie

Rodzina i dziecko Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś miał okazję poznać Pana Doktora? Jak wrażenia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odradzam tego lekarza. Jest bardzo nie miły i nie delikatny. Nie ważne, że ktoś jest po wypadku komunikacyjnym. Badanie polegało na siłowym wyginaniu i rozciąganiu chorych części ciała, po którym przez długi czas odczuwałam okropne bóle. Diagnozanic nie jest wystarczy pilastenormalnie brak słów i zero profesjonalizmu. Doktor sugerował mi, że symuluje dopiero po zobaczeniu wyników innych badań starał się wykazać jakąkolwiek wiedząbez skutecznie. Byłam u doktora po raz pierwszy i ostatni.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Prosze omijac tego Pana, nie pozwólcie na zadne ćwiczenia, potrafi skrzywdzić fizycznie....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odradzam, byłam u niego do ortopedyczne i nigdy więcej, teraz mam dobrego i nawet on odradza(mimo że się znają), dobry neurochorurg jest w Sopocie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi polecony kur out Piotr Jende
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tez polecam dr Piotra Jende, konsultuje prywatnie w Sopocie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

normalnie jak wiejskie plotkary z dostępem do internetu...... a ja wybieram się do doktora wkrótce i sama się przekonam. Doktor nie ma być miły i delikatny tylko ma pomagać, w kwestiach bycia miłym i delikatnie dotykającym najlepiej sprawdzi się mąż lub żona. Miłego dnia albo niemiłego i niedelikatnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam gorąco!
No cóż, wzorem delikatności to ten lekarz nie jest. Pierwsza wizyta nieco nas z mężem zszokowała, a śmiem twierdzić, że sporo już przeszłam. A jednak, pomimo łez w oczach z powodu bólu, poczułam ulgę! Kilka rozciągających ćwiczeń, ucisków i jeden Bóg wie czego a zasięg ruchu mojego barku się zwiększył. Dla mnie to jasny przekaz. Nie jestem masochistką, a chce więcej! I jeszcze jedno. Od razu zauważył, co, oprócz podstawowej choroby, mogło wpłynąć na obecny stan. Miałam zadługą kulę, 5 cm niżej a podstawa się zmienia i nie generuje przykurczu. Choruję od 22 lat na RZS, od 8 na galopującą osteoporozę, jedno ramię straciłam już bezpowrotnie: zerwane ścięgna, przyczepy mięśniowe, zapadnięta główka kości ramieniowej. Nie jestem łatwym przypadkiem. Widzę jednak szansę na ratunek. Zdecydowanie nie chcę być całkowicie uzależnioną od pomocy. Mam swoją pasję, życie, bardzo potrzebuję tej ręki i teraz wierzę, że jeszcze trochę nią podziałam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam gorąco!
No cóż, wzorem delikatności to ten lekarz nie jest(...) Cd
Na codzień nie unikam ruchu i wiem, iż to właśnie on pomaga mi najbardziej. Niestety, ostatnio wszyscy zalecali ostrożność i oszczędzanie barku, co wcale nie pomagalo. Być może, to właśnie z powodu moich przekonań zaakceptowałam tak zdecydowanie działania lekarza. Pacjentom z małym doświadczeniem chorobowym może to przychodzić dużo trudniej.
Wnioski
1. Pacjenci: przestańcie się mazać. Otwórzcie oczy, uszy i co tam jeszcze trzeba na bardzo konkretną, rzetelną pomoc oferowaną przez prawdziwego profesjonalistę. Na miłe pogaduchy możecie umówić się z przyjaciółmi.
2. Pan doktor: no cóż, chyba powinien nieco popracować nad komunikacją z pacjentem. Jak widać, nie wszyscy są gotowi na tak suchy i konkretny przekaz. Żeby zaufać lekarzowi, większość musi go najpierw, choć trochę, polubić, a to jest chyba ostatnie o czym się myśli podczas jego dynamicznych i powtarzam, niezwykle pomocnych działań.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

polecam, bardzo mądre podejście - zapobieganie operacji ćwiczeniami . Naciąganie mięśni nie było delikatne, ale bardzo pomogło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze b. I trafnie pomagał na moje dolegliwości. Dłoń, kolana. Ubolewam, że nie praktykuje już w Luxmed.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praktykuje praktykuje właśnie się do niego umówiłem na luxmed
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam tylko ostrzegam przed tym panem , brak kompetencji zaleca ćwiczenia zamiast operacji która jest konieczna nie ma zielonego pojęcia o podejściu do pacjenta jest poprostu niebezpieczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda Ja w porę przerwalam tą pseudo wizytę , i wyszłam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (113 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry