dr Paweł Cieśla

Ortopedzi

Gdynia, Armii Krajowej 44

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fachowiec wątek zamknięty Kilka lat temu miałem robiony zabieg/ operację kolana ponieważ zerwałem...
~Grzegorz SZPAK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 grudnia 2013

Tomek - opinia wątek zamknięty W 2002 r. miałem przeprowadzony zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego...
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Znakomity fachowiec, życzliwy lekarz wątek zamknięty Znakomity fachowiec, profesjonalista, wrażliwy człowiek.
~Ewa NB
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Miałam zdecydowaną nieprzyjemnośc trafić z kontuzją kolana do Pana Cieśli....
~Agnieszka B.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2009

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Szybka w 100% trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Szczerze polecam.
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

świetny wybór dla sportowców wątek zamknięty wielokrotnie trafiałem do doktora Cieśli na zabiegi, w tym jedną poważną...
~Marcin Wołek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm zarówno podczas przygotowania do zabiegu, jak i w...
~Wiktor But
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 marca 2009

Zdecydowanie polecam !!! wątek zamknięty fachowiec w każdym calu, jedyny problem to kolejki, ale warto czekać. Jest...
~Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Zdecydowanie na tak wątek zamknięty diagnoza szybka, sprawna i trafiona. Po kolejce oczekujących widać, ze mamy...
~Adam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Wspaniały fachowiec wątek zamknięty Wszystkim serdecznie polecam, jest to prawdziwy profesjonalista, po operacji...
~Anna K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Fachowe podejście wątek zamknięty Do Doktora udałem się po niefortunnym upadku na nartach. Diagnoza była...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Szczerze polecam! wątek zamknięty Rece ktore lecza! Najlepszym dowodem na potwierdzenie tej tezy jest fakt, ze...
~Rysiek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 października 2008

Polecam! wątek zamknięty Poraz kolejny dr Cieśla pozwolił mi na pełen powrót do sportu! Po drugiej...
~Adam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 października 2008

profesjonalnie!!!!!! wątek zamknięty Do doktora Cieśli trafiłam z polecenia znajomego który odbył u niego...
~Katarzyna Saba
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 października 2008

Nie polecam wątek zamknięty Szybka i prawidłowa diagnoza. Nie polecam, ze względu na kompletne...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 października 2008

3W1 wątek zamknięty Mój nagłówek wcale nie podkreśla zalet Pana doktora. To przyjmowanie 3...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 lipca 2008

Polecam wątek zamknięty Jestem 1.5 roku po operacji rekonstrukcji więzadła krzyżowego i usunięcia 2...
~Artur 35 lat
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2008

Pytanie wątek zamknięty Mam pytanie do pacjentów pana doktora. Czy przeprowadza on badania, np. usg?...
~Marcelina Wróbel
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 marca 2008

ANIA 22 L - opinia wątek zamknięty MIALAM ZABIEG 7 LAT TEMU U DR CIESLI JEST OK NAPRAWDE JESTEM ZADOWOLONA.
~ANIA 22 L
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Specjalista wysokiej rang, polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Znam Pana doktora od kilkunastu lat, w miedzy czasie bylem wielokrotnie przez...
~t000mek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

29

wątków

do góry