Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena Miałam kiedyś kontakt jeszcze w poprzednim UCK. Wtedy też zrobił na mnie...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Paulina - opinia wątek zamknięty Tego właśnie oczekuje się od dobrego lekarza - odpowiedniego traktowania,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Lekarz z powołania! Pełen profesjonalizm. Super podejście do pacjenta...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Świetny fachowy lekarz polecam każdej kobiecie .
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Świetny lekarz wątek zamknięty Polecam wszystkim doktora sambora Sawickiego człowiek dusza i świetny...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Wspaniały człowiek, świetny specjalista wątek zamknięty Pan Doktor posiada szeroką wiedzę, niezwykłe umiejętności. Bije od niego...
~Ela
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Najwspanialszy lekarz wątek zamknięty Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza. Miły, sympatyczny z ogromną...
~Renata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

polecam w 100% wątek zamknięty Bardzo polecam pana Doktora.Jest po prostu fantastycznym specjalistą ,przy...
~ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

b.dobry lekarz wątek zamknięty Polecam kazdej kobiecie tego lekarza, bardzo szeroka wiedza i umiejetnosci....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 października 2014

Wspaniały lekarz ! wątek zamknięty Profesjonalny, konkretny i przy tym bardzo sympatyczny. Dzięki Panu...
~AK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Pacjentka wątek zamknięty u lepszego ginekologa nigdy wcześniej nie byłam!
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz z super podejściem do pacjentki. Prowadził moja ciążę -...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Fantastyczny lekarz wątek zamknięty Niezwykle uprzejmy, delikatny, poświęca mnóstwo uwagi każdej pacjentce. Do...
~AA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

polecam;) wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta, i jak się okazało później - trafiłam idealnie;)...
~E.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry