Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna Czarnecka Bodakiewicz - opinia Niezwykły Człowiek, Lekarz z niesamowitą intuicją lekarką, jeden z niewielu...
~Anna Czarnecka Bodakiewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Ewa - opinia Przesympatyczny pan dr z olbrzymia wiedza!
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2023

Jola - opinia wątek zamknięty Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam! Cudowny człowiek i genialny...
~Jola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Dr Mital i pani rejestratorka Hania wątek zamknięty Po 3 latach leczenia niedokrwistości u mojego męża w koszalinie trafiliśmy...
~Teresa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Rejestracja wątek zamknięty Uważam że Pani rejestrująca do dr Mitala to przesympatyczna osoba. Nie raz...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Koszmar wątek zamknięty Wybitnie nieuprzejma obsluga w rejestracji. Pani robi łaske, ze rozmawia z...
~Ania K
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

The Best !!! wątek zamknięty Najlepszy lekarz pod słońcem!! dzięki niemu donosiłąm MOje bliźniaki !!!!!
~DM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Wspaniały lekarz wątek zamknięty Świetny lekarz, wielka wiedza i odpowiednie podejście do kobiet w ciąży. Tacy...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

magda - opinia wątek zamknięty wspaniały lekarz
~magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

wspaniały lekarz wątek zamknięty Wyjątkowo życzliwy człowiek a przede wszystkim doświadczony specjalista....
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

FACHOWIEC wątek zamknięty super fachowiec i najlepszy hematolog prawa ręka PROFESORA,
~JOLA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Wspaniały lekarz wątek zamknięty Dzięki Panu doktorowi szczęsliwie urodziłam córkę...Dokonał to, czego nie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Zawsze wdzięczna wątek zamknięty Jestem Panu dr. Andrzejowi Mitalowi wdzięczna za wszystko.Jest to wspaniały...
~Jola Nowak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

polecam wątek zamknięty Znam dr Mitala wiele lat,leczymy się u niego z całą rodziną. To lekarz do...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lutego 2012

...żeby wszyscy lekarze byli tacy dobrzy wątek zamknięty Tak kompetentnego, i przede wszystkim zainteresowanego pacjentem, lekarza to...
~Monika T.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

K.Grzesiak - opinia wątek zamknięty Ufamy bez granic jego opinii.Uratował mojego męża polecam potrzebującym jego...
~K.Grzesiak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2011

swietny! wątek zamknięty swietny,mily,cierpliwy. bardzo dobry lekarz,
~stokrotka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

serdecznie polecam wątek zamknięty Wzór lekarza! Doktor z prawdziwym powołaniem, z wielką wiedzą i pasją, uroczy...
~Ewa i Paweł Siluk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

~czupryńska maria
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

Bardzo dobry specjalista wątek zamknięty Znam doktora Mitala z Poradni Przyszpitalnej. Leczę się u niego od kilku lat...
~Elżbieta Sobolewska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry