Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - ocena Pani doktor wspaniała, pełna empatii a przede wszystkim profesjonalizmu w...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Od kilku lat chodzę z dziećmi do Pani Doktor. Sympatyczna i ciepła osoba,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 września 2021

wspaniała doktor wątek zamknięty bardzo mila i profesjonalista w leczeniu mała wnusia poczuła się lepiej po 1...
~halina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

lekarz bożena kapiszka wątek zamknięty W czasie wizyty publicznej nie ma czasu, nie ma informacji które pozwoliłyby...
~mama
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

xxx - opinia wątek zamknięty Pani doktor jako osoba na konkretnym stanowisku w Szpitalu Polanki razem z...
~xxx
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2012

wizyta wątek zamknięty niestety wielkie zawiedzenie myślałam że będzie więcej czasu wizyta bardziej...
~matka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałem z usług Pani doktor. Za każdym razem spotkałem się z...
~Mir
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

nina - opinia wątek zamknięty Cóż. Fajnie jest obsmarować komuś tyłek bez większej odpowiedzialności! Skoro...
~nina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Profesjonalistka w każdym calu, na podstawie wywiadu rodzinnego potrafi...
~mama 2-latka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 września 2008

Bardzo sympatyczna i rzeczowa wątek zamknięty Mój 6miesieczny synek choruje na AZS.Obecnie mieszkam w Anglii i nasz lekarz...
~Mama Oliviera
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 września 2009

bardzo dobra pani alergolog POLECAM wątek zamknięty Chcicałabym podziękować za tak dobre określenie co jest z moją 13 miesięczną...
~kamila strzelczyk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2009

zbyt szybko wątek zamknięty Szybko, byle jak ale za konkretną cenę. Bez diagnozy.Jedyne co trwało to...
~Iwona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2009

polecam!!!! wątek zamknięty Bardzo dobry pediatra, zawraca uwagę na rzeczy, na których inni lekarze nawet...
~MW
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lutego 2009

anioł wątek zamknięty dziekuje za uratowanie zycia mojego dziecka
~celina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 grudnia 2008

SUPER SPECJALISTA wątek zamknięty Sympatyczna, komunikatywna, ma bardzo dobre podejście do dzieci,potrafi...
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

15

wątków

do góry