Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Barbara Zajet - opinia Pani dr Ewa jest lekarzem mojego od 4 lat. Ma wspaniałe podejście do dzieci,...
~Barbara Zajet
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Marta - opinia wątek zamknięty Wspaniale podejscie bardzo dobre rzetelne informacje, polecam
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Korzystaliśmy z pomocy Pani Dokor wówczas, kiedy nasza pediatra była na...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

olask - opinia wątek zamknięty Pani doktor bardzo miła i profesjonalna do tego rzeczowa i konkretna....
~olask
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Danusia - opinia wątek zamknięty Wspaniała lekarka, super podejście do dzieci. Moja 4 letnia Hania po raz...
~Danusia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Bardzo profesjonalna a jednocześnie sympatyczna lekarka wątek zamknięty Pani doktor ma wyjątkowo dobre podejście do dzieci. Diagnozy trafne, leczenie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Najlepszy lekarz jakiego znam!!! Zawsze trafne diagnozy. Duża zaangażowanie!...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 grudnia 2018

Lekarz z powołania wątek zamknięty Moja córka jest pod opieką lekarską Pani Doktor od dwóch lat. Za każdym razem...
~M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Bezkonkurencyjna wątek zamknięty Pragmatyczne podejście Nigdy się nie zawiodłem Polecam
~amule
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam panią doktor. Kompetentna i rzetelna.
~J
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

polecam wątek zamknięty Pani doktor bardzo dokładna i kompetentna. Dobre podejście do dziecka, lekarz...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

CUDOWNY LEKARZ ! wątek zamknięty Dla mnie u lekarza liczy się - profesjonalizm. I tu tak właśnie było. 100 %...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry