dr n. med. Jakub Wiśniewski

USG

Gdańsk, Kielnieńska 123/U1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata Mazur - opinia Jeśli jakiś zatroskany rodzic szuka radiologa dziecięcego z ogromną wiedzą i...
~Małgorzata Mazur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Mama Teo - opinia Pan Doktor jest polecanym specjalista i osobiście przekonałam się skąd ta...
~Mama Teo
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2023

Monika Rucińska - opinia Doktor Wiśniewski posiada ogromną wiedzę i ma świetne podejście do młodych...
~Monika Rucińska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Mama I Syn;) - opinia wątek zamknięty W tym samym dniu udało się zapisać syna 2,7lat i to bardzo mi się spodobało,...
~Mama I Syn;)
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Monika K. - opinia wątek zamknięty Moja córeczka 18 miesięcy była na USG miednicy mniejszej. Badanie wykonane...
~Monika K.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Mama Hani - opinia wątek zamknięty Moja córeczka 18 miesięcy była na USG miednicy mniejszej. Badanie wykonane...
~Mama Hani
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Dr Jakuba Wiśniewskiego polecam z całego serca! Nie tylko zrobił usg płuc...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Beata Liszewska - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem wizyty u Pana doktora . Przemiły z dużą wiedzą...
~Beata Liszewska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Mama Asi - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem chęci pomocy pacjentowi. Bardzo rzeczowy Człowiek, pyta,...
~Mama Asi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 grudnia 2020

Mama Ignasia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, P. Doktor ma ogromną wiedzę. Jest konkretny,rzeczowy i uprzejmy.
~Mama Ignasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 grudnia 2020

Małgorzta - opinia wątek zamknięty Super lekarz;) podejście ekstra;) polecamy !!
~Małgorzta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Rewelacyjny lekarz! Wspaniałe podejście do dzieci, poczucie humoru, podczas...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

Specjalista jakich mało wątek zamknięty Gorąco polecam dr Wiśniewski to specjalista jakich mało, rzetelny i...
~Rodzice Kacperka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Bardzo dobry specjalista, z super podejściem do dziecka. Pan doktor wszystko...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Byłyśmy z córką na usg brzucha. Dziecko zostało dokładnie przebadane, moje...
~Mama i corka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Gorąco polecam wątek zamknięty Pan Dr Wiśniewski jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie z genialnym...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry