Widok

drewno kominkowe

Witam,
możecie polecić jakiegoś uczciwego dostawcę suszonego drewna kominkowego w okolicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Miszewie jest tartak, ładnie ułożone paletki z drewnem. Zaraz przy głównej drodze, w stronę Gdyni po lewej przed Mulkiem. Jest jeszcze w Chwaszczynie tam gdzie kiedyś był Autokomis, na przeciwko Win Hiszpańskich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.drewnodokominka.com/
Ja tutaj brałem, w Baninie przy ulicy borowieckiej 46. Wziąłem w zeszłą zimę brzozę roczną i bardzo dobrze się paliło. Szkoda tylko, że ma metry rzucane, ciężko mi określić ile z tego wyszło układanego ale jakość drewna była OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

KK zadał pytanie i KK sam odpowiedział.
Niezłe, haha. jakiś lewus.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakas zbieżność. Zadałem pytanie i z pewnością sam sobie nie odpowiedziałem geniuszu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taaak. z pewnością. Podając adres i namiary na jednego dokładnie producenta. I to jeszcze jakiegoś cienkiego, na którego narzekają. Same przypadki, niegeniuszu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam tego z Banina i z Chwaszczyna. Ten adres "www.drewnodokominka.com" to drewno mokre, tylko z wierzchu rzucone suche. Rzucają to na ciężarówki i jest tego mało. Więc niby wszystko OK a tak naprawdę to lipa. Już więcej osób mówiło to samo. Polecam pójść do uczciwego sprzedawcy i omijać te adresy wymienione wyżej. Teraz drewna jest wszędzie pełno, jest w czym wybierać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No u mnie drewno było w miarę suche. Ale przez to że nie oferują metrów ukladanych drugi raz u nich nie zamówiłem. Potem brałem od dreweco z glincza dąb niby 2 letni ale w kominku pali się strasznie słabo i pełno owadów wylazi z drewna i potem lata po salonie... metry układane się zgadzały ale trzeci raz zamówiłem pół roczna brzoze od Pana przy pszennej/Jasia i Małgosi i sobie wysezonuje pod domem. Drewno jest ok i ilość też zgodnie z umową.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiem jak z jakością, ale abstrahując - dąb zawsze będzie palić się słabo, ten gatunek daje mały płomień i dość dużo żaru. Ale ma bardzo dobrą kaloryczność. Odwrotnie brzoza. Płonie tak szybko jak rośnie ;) ale ciepła przy tym daje mało. Buk wydaje się być bardzo dobrym kompromisem między kalorycznością a ładnym płomieniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja brałem z glincza 2 rok, fakt w tym roku miałem mały atak czerwonych robaczków ale drzewo jest OK, brałem pół na pół brzozę i dąb, brzoza na rozpałkę i kawał dębu na też żar, potrafiło się do rana palić ale bukiem lepiej mi się paliło jak dębem. Brzoza to się pali nawet mokra tylko dymi bardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Uwaga na numer telefonu 663627427, przywozi mokre drewno i połowę tego co zamawiasz, potem nie odbiera telefonu. W internecie można poszukać potwierdzenia tego co piszę przez innych oszukanych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam sie ten człowiek jest niepoważny 663627427, zamówiłam u niego drzewo potwierdzam tego samego dnia co miał przyjechac mówi ze bedzie a o godz przyjazdu nie odbiera telefonu nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry