Widok

droga

Kiedy gmina zrobi coś z tą drogą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nnooooo chyba najpierw walną obietnice tuż przed wyborami. A po wyborach, gdy zasiąda już na wymarzonym stołku winę będą zwalać na rządzących - wyżej.
Będą robić zebrania, mydlić oczka no a latem to nawet festym zrobią za nasze padatki.
Droga hhhmmmm jest --- jakoś se dają radę. Co oni chcą korków nie ma, przepustowość jest. W biedroce nich se tylko ludzie kupią latarenki. Musicie jeszcze wytrzymać do końca naszej kadencji. No. Następny temat proszę. Aha temat oświetlenie uważam za zamknięty.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy. Naobiecująprzed wyborami na tym się skończy. Chyba, że wybierzemy ludzi spoza układu, spoza zrzeszenia. To towarzystwo wzajemnej adoracji, dbające tylko o własne interesy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No proszę, ale mamy na forum zagadkę. Wszyscy będziemy bawić się w zgaduj-zgadula - jaką drogę autor miał na myśli.
Ja typuję Kubusia Puchatka. W końcu to taka bajeczna ulica i jest gminna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkańcy Kubusia Puchatka na łaskę gminy nie czekali i yomby kupili sami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to bawimy się dalej. Może autor miał na mysli ul Ptysia i Balbiny.?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

a może ul. Bajeczna bo naprawdę '' bajecznie '' wygląda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale fajna zabawa. Kuźwa jak ja sie fajnie bawie. Browarek stoi tylko uczestników mało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

17 lat czekam na drogę w miarę utwardzoną i nadal nic, odpowiedz zawsze ta sama "
-brak środków.
Kurde XXI wiek a droga wiejska jak ze średniowiecza jak większość w Baninie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zabawa polega na ,, zgaduj zgadula- podaj nazwę ulicy''. Zabawa będzie trwała tak długo aż autor powie o jaką drogę mu chodziło.
Gramy dalej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

To może chodzi o nie zrobioną część Rolnej, a i może Halna się doczeka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję samogłoskę "a"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuje zdziska na kandydata na burmistrza :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

popieram w całej rozciągłości
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zalezy ktora. Generlanie slyszalam, ze dopoki nie bedzie zbiornika to zadnych drog nie beda robic(plany zbiornika w Rebeichowie).
Jesli zas chodzi o kwestie platnosci za drogi - ulica Ksiezycowa byla ukladana na spokolke z gimna(mieszkancy sie zlozyli na yomby), Wesola np takze utwardzana ale.juz za pieniadze mieszkancow(to boczna od Ksiezycowej). Takie niestety realia w Baninie- przypominam ze to wies.

Wolalabyn by zrobili droge w Barniewicahbo po ostatniej zimie dziura na dziurze w asfalcie na wysokosci gospodarstwa i nie da sie przejechac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obstawiam, że autor miał na myśli Tuchomską, mimo że nie ma bajecznej nazwy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sobotę jechałem od strony nowego osiedla chmary w stronę szkoły. Generalnie to auta 'topiły' się w błocie i dziurach. Jazda na pierwszym biegu i błoto pod podwoziem. To woła o pomstę do nieba (jedna z główniejszych arterii w Baninie).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka wioska, takie arterie ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obok budowanego osiedla chmary przy Tuchomskiej droga jest nie przejezdna dla aut osobowych, koleiny blotne spowodowane przez ciezki sprzet z budowy i nikt nic z tym nie robi od kilku dni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autor miał na myśli ulice źródlana, wjazd na osiedle chmary...
Generalnie to każda ulica woła o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej Tuchomska - od szkoły nie dojedziesz do osiedla przy Źródlanej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wcalee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam, planujmy zakup domu w baninie na Bajecznej albo Ksiezycowej... jakas podpowiedz czy jest szansa na te drogi? bo utopilismy sie w weekend ogladajac domek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Które osiedle przy księżycowej? To z bliżniakó na górce czy to z wiazdem na przeciwko Wesołej? NBo widzę, że tam też się coś buduje, aleto w zasadzie pole w tym momencie.. Jakbyście się decydowali na to z wiazdem na przeciwko Wesołej to koniecznie domagajcie się od dewelopera by Wam zrtobił tą drogę bo od gminy to sobie poczekacie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bajeczna???? Powinna nazywać się Koszmarna. Właśnie urwałam amortyzator na tych dziurach wczoraj!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przed wczoraj jadąc ul Tuchomską wjeb ....ałem się w taaaką dziurę że wyrwało mi osłonę z pod podwozia , leży teraz przy płocie . przepraszam że śmiecę ale nie chciałem ubłoconego plastiku wrzucać do bagażnika . Proponuję takie resztki naszych aut przybijać do drzew obok , kołpaki , tablice rejestr - zresztą też mi już odpadła na Tuchomskiej , resztki tworzywa , dziurka była malutka lecz głęboka że zaryłem przodem . Podatki do gminy ??? JAKIE PODATKI SIE PYTAM !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dziś podobnie na ulicy Kubusia Puchatka zaryłem wjeżdżając w dziurę w błocie na półsprzegle... Na szczęście zderzak na miejscu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to możliwe że to się stało na kubusia puchatka. Ktoś wyżej napisał że jest tam ,,autostrada" z plyt yumb. Mieszkańcy sami płyty kupili, nie czekali na łaskę gminy. To jak to jest z tą ulicą.?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płyty nie są ułożone jeszcze (kupiono je w zimie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja na Twoim miejscu pare zdejęć dziury zrobiła i o odszkodowanie do zarządcy drogi wystąpiła (zresztą tak już kiedyś miałam i pieniążki za osłone oddali)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wy ciagle o tych podatkach... Jakbyscie placili miliony to wtedy ja rozumiem te pretensje. Ale jak to sie mowi ze z pustego to i salomon nie naleje...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

czyli za mało płacimy ? ty byś chciał zeby bylo dużo więcej to nam gmina żukowo jeszcze ławeczki postawi i śmietniczki ? bu hahaha
człowieku my mówimy tylko o drodze - jakiejkolwiek utwardzonej ! Co maja powiedzieć mieszkańcy którzy mieszkaja tu wiele lat , płacą podatki a ich dzieci chodzą po błocie po kolanach ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

o kuźwa, gdzie jest tak źle, że brodzicie w błocie po kolana.? :) :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co słońce pojawi się na niebie to ul.Tuchomska zamienia się w bagno/szlake. Masakra. A to tego jeszcze ten jeżdżący ciężki sprzęt. Plyty i asfalt od razu rozwalą swoim naciskiem.
Dlatego nic nie robią.
Może te błoto regularnie zrzucać pod drzwi "urzedasków"?!
We francji to już dawno by co innego powylewali i glowne drogi poblokowali a u nas tylko madrzy w gadce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ci ktoś zauważył że jest na skrzyżowaniu przy Biedronce tablica że pozwala do 8 ton!? Tuchomska tylko do 8 ton !!! Ale deweloperzy to mają gdzieś.
Ci robimy zdjęcie i wysyłamy na policję w Żukowie? Oficjalnie jest dowóz są strony Tuchomska! !!!! I deweloperzy to wiedzą. ...poinformowała ich Policja.
Tuchomska w tym roku NIE będzie zbudowana! To jest fakt.
Jest prawda że był przetarg ale to nic nie da. Żukowo ma inne plany.
Niestety. ...Banino jest i zostanie wieś zbudowana z błota. ....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Możesz napisać po polsku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Było trzeba kupić działkę bliżej drogi powiatowej to byście nie mieli takich problemów . Kupujecie i budujecie na baninskich pustkach a potem wielkie halo że hrabiow zalewa lub dziurawe drogi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kto Cię tu Trzyma jedź do Francji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się ma sprawa z ulicą Wspólną ? będzie chociaż wyrównana bo obecnie jest dramat ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zadzwoń do wydziału komunalnego w gminie. Ale na wiosnę chyba wszystko wyrównają, bo inaczej nerwowo ich wykończą nasze telefony :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjdzie walec i wyrówna ;)....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj na Bajecznej zakopała się śmieciarka. Może chociaż im uda się wpłynąć na gminę, żeby poprawiono stan drogi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zeby naprawic stan drog w Baninie musiałaby byc wyłoniona firma w przetargu tylko do rownania u nas, a tak jest firma ktora ma wykonac zadanie we wszystkich wioskach dookoła,wiec szybko sie nie doczekamy niestety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawą priorytetową jest budowa ścieżki rowerowej na Borowieckiej, a nie drogi osiedlowe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry