Widok

drogi śnieg banino okolice

i mamy potwierdzenie obietnic wyborczych: drogi rownież te przy szkole w Baninie pelne sniegu nawet nie ruszone. czekaja az ktoś potraci dziecko i zacznie się szukanie winnego...jest chyba jakaś komórka w Zukowie w Gminie ktora to nadzoruje?? jakie niedojdy tam parcuja i jakie pociotki? do roboty bo przyjdziemy na na taczce wywieziemy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Za odśnieżanie w naszej miejscowości odpowiedzialna jest firma pana Wanke. Urząd podawał na stronach ta informacje wraz z kontaktem - zadzwoń i się dopytaj.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

to ja mam pytac dzwonic prosić? Odp[owiedzialny jest URZAD i urzednik jakiś kierownik burmistrz - to oni nie wiedzą co mają robić?litości
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sam odwożę dziecko do szkoły i nie widziałem żadnego problemu jest zima więc pada śnieg to chyba nic nowego...
A na samym parkingu i jego drogach też nie zalegała taka ilość aby uniemożliwić dojazd... Myślę że trzeba szukać problemu po stronie kierowcy który ma prawo jazdy tylko na lato albo zdolności wystarczyło na auto a na opony już nie...
Większe niebezpieczeństwo stwarzają auta na zakazie zatrzymywania od strony Tuchomskiej i temu trzeba poświęcić moim zdaniem więcej uwagi...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

bzdura...jesteś pan głupi jak but...placimy podatki po to by zima nie zaskakiwała drogowców, by woda była w kranach i prąd w gniazdku..ale jak sie przyjechało z podkarpackiego to wszystko tu wydaje się cudowne..to potrafię zrozumiec...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

człowieku z takim podejściem to wylewu dostaniesz....
kasjerka za wolno kasuje, lekarz oszukuje, drogi nie odśnieżone - inni idioci na drogach przeszkadzają - żyć się nie da
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

ee jak jechałem koło 7:30 to chyba było odśnieżone tzn tuchomska - nie wiem jak parking bo tam nie jechałem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jechałam po szóstej rano, osiedle po lewej strony Lipowej, drogi pięknie odśnieżone.
Dziękuję
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jechałem 5,30 piaskarka na lotniczej. Proszę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

znowu: dzisiaj..jak sie jeżdzi 2 razy w tygodniu to nie ma sparwy prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

dzisaj wczoraj nie..dziś już się obudzili a wanke wytrzeźwiał
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ubliżasz innym dlatego źe zima nadeszła czy przez okrągły rok masz problemy z opanowaniem emocji i agresji?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Buraku sam wytrzezwiej. Jechałem wczoraj , dzisiaj sprzet pracował na drogach Banina ! A taki pustak będzie zbliżał, sobie i twojej rodzinie poublizaj durna palo!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

A po ile PLN ten śnieg? Skoro taki drogi? ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i problem się rozpuścił
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj 5:30 byla odsniezana Lawendowa, Cyprysowa, dzis tez traktor z plugiem przejezdzal. Dziękuje!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do czego to doszło: dziękujemy na forum UG Żukowo, że wykonuje swoją pracę ;) Bareja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo jesli ktos swoja prace wykonuje dobrze, to zawsze warto powiedziec "dobra robota".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeden dom, jedna piaskarka i pług Zenek w gotowości 24h na dobę z łopata
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry