Widok

drzewieciego, zimne mieszkanie

Ponad rok temu zakupiłem z żoną mieszkanie. Przy jego odbiorze zwróciłem uwagę na mały kaloryfer w salonie. Poinformowano mnie, że tak ma być, grzejnik ma durzą moc. Sytuacja wygląda obecnie tak, że w mieszkaniu jest zimno. Temparatura waha się pomiędzy 19-19,5 stopni C. Już kilkakrotnie interweniowałem w tej sprawie w PB Górski aby wymieniono grzejniki na większe. Odpowiedzi były conajmniej śmieszne : pierwsza, że muszę zwiększyć moc grzejnika termostatem, jak bym o tym nie wiedział. Po ponownej reklamacji poinformowano mnie, że mam poprosić sąsiada aby bardziej ogrzewał swoje mieszkanie gdyż moje mieszkanie jest niedogrzane przez sąsiada. Totalny absurd. Zapytałem, w czym jest problem żeby wymienić grzejniki na większe. Odpowiedź : wzrosną opłaty za ogrzewanie. Odpowiedziałem, że zdaję sobie z tego sprawę i jestem na to zdecydowany. Odpowiedź to proszę sobie na własną rękę i na własny koszt wymienić grzejniki. Mieszkanie jest objęte gwarancją ale nic nie mogę wskurać! Wniosek PB Górski na gdzieś klientów, którzy już zapłacili za mieszkania!!!!!!!!!!!
Moja ocena
Górski kategoria: Deweloperzy
obsługa: 2
 
oferta: 5
 
jakość: 5
 
terminowość: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kominek!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry