Widok

dwór magnat

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
na wstepie dzięki od wszystkich co odpowiedzieli na zapytanie o hotel antracyt, szkoda ze jest taki maly:((
A czy wiecie cos dworze magnat w Bojanie??
bo wiem, ze tam nie mozna zasmakowac jedzenia w ciagu tygodnia?
czy ktos sie orientuje jak oni gotują?i przygotowuja wesela?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm
ogolnie przyjeta wiadomoscia jest to ze odbywaja sie tam przewaznie (w domysle zawsze) 2 wesela na raz poniewaz majgnat ma 2 sale obok siebie - i to mnie ostatecznie zniechecilo do tego "lokalu" i oprocz tego strasznie drogi (w stosunku do standardu) nocleg.
pozdrawiam
i zycze udanego wyboru

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będe miała tam wesele:) Fakt że są dwa weselea jednocześnie, ale to zupełnie nie przeszkadza. Goście ewentualnie na dworze na papierosku mogą się spotkać. Bo toalety też są osobne. Co do jedzenia to sama nie próbowałam ale moja koleżanka była tam na ostatkach i mówiła że wszystko było pyszne. A kelenerki uwijały się jak mróweczki. A co do cen to wcale nie uważam że jest drogo. Ale to może jest subiektywne:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mowie o cenach menu itp tylko o cenie noclegu - ze jest wysoka w stosunku do standardu jaki proponuja...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marcy a kiedy macie tam wesele?
Bo ja we wrzesniu i nie wiem jak wyglada sprawa umowy. Oni maja swoja czy ja przyjezdzam ze swoja ulozona przez mnie. Slyszalam ze moze sie zdarzyc wiele nieprzyjemnych niespodzianek w trakcie wesela i trzeba sobie nawet takie sprawy jak parking (ilosc samochodow) zapisac w umowie inaczej po prostu wlascicielom "wylatuje z glowy"...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Zbiórka na sztandar szkoła podstawowa w Koleczkowie (4 odpowiedzi)

Poszukiwani Sponsorzy na Nowy Sztandar dla ZSP Koleczkowie Z okazji święta Patrona -...

Zakup bliźniaka (30 odpowiedzi)

Cześć Wszystkim, Planuje przeprowadzenie się do Bojana z Gdyni. Aktualnie mieszkamy w bloku na...

Pytanie do ..... (7 odpowiedzi)

Startujących w wyborach. Jaka jest przyczyna niskiego ciśnienia wody w sieci wodociągowej w...

do góry