Widok

dyrekcja koleczkowo

wlasnie otrzymalam wiadomosc ze p. dyrektor sabina nie bedzie juz od 1,09,2018 naszym dyrektorem. ludzie przeciez zebranie bylo i przeszla pozytywnie . o co chodzi .ludzie musimy jej pomoc i naszej szkole.
trzeba dalej walczyc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czasami to od kuratora oświaty nie zależy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie rozumiem tego kompletnie. Skąd takie naciski?
Kim ma być nowy dyrektor?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lizusem wójta.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe skad takie informacje. Dyrektorem ZSP Koleczkowo nadal jest P.Sabina i poki co nic sie nie zmieni chyba,ze P.Wojt spelni swoje grozby wobec niej i doprowadzi do tego,ze wsadzi tam swoja podwladna,ktora sie nie sprawdzila w innej roli.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
I dobrze, to nie jest kompetentna osoba na tym stanowisku.Już nie dawała sobie rady z prowadzeniem placówki, a pozatrudniane woźne to jej koleżanki razem tylko piły kawki, w szkole panował luz , nie było relacji pracownik , szef. Wystarczy wejść na teren szkoły i zobaczyć co tam się dzieje. Trawa po pas , bałagan, do szkoły wchodzi kto chce- u dobrego gospodarza jest czysto i pilnuje on swojego obiektu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

dyrektorem może być tylko przydu*as wójta tak było w Szemudzie i co z tego wyszło
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i dyrektorki ni ma..
Decyzja podobno należy do wójta.
Czy nie można bylo takich roszad robić 2 miesiące temu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Będzie nowa perzowa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chodzi o farbowane włosy na blond, zdolności wokalne, miłą aparycję?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

I kolczyk w pępku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejny dowód na to że jest fałszywy i kłamliwy jak każdy polityk. Na zebraniu w Koleczkowie wprost powiedział że nic nie wie o żadnej zmianie na tym stanowisku. Jak takiemu typowi można wierzyć w cokolwiek ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawdziwy lis, mimo że nie rudy !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przecież pani Dyrektor jest na zwolnieniu lekarskim
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A niby skąd to zwolnienie lekarskie ? Jeżeli jest chora to przez wójta i parę takich fajnych krzykaczek .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba że lekarzem w tym przypadku jest Wójt :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydujecie się w końcu czy jesteście za nią czy przeciwko niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja, Panią Sabiną bardzo lubię, jest mega sympatyczna, potrafi wysłuchać pogadać i się pośmiać, ogólnie jest wspaniała. Ale jest jedno, ale, trochę słabo wychodzi jej zarządzanie. Bardzo nie lubi konfrontacji... wręcz ich unika. A dyrektor musi walczyć o rozwój szkoły a nie iść wiecznie na ugody...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zaraz ktos od wojta wskoczy na stolek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przynajmniej współpraca byłaby dobra
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

A może d**il umysłowy wyjaśni skąd brać kasę na całe zarzuty a przy okazji pretensje zgłaszać pod właściwy adres bo idioto nie wiesz nawet że szkoła to budżetówka a nie firma z działalnością gospodarczą !!!Tak przy okazji były już zakusy myślących inaczej dla których ta szkoła jest wrzodem na d...pie i trzeba koniecznie ją zamknąć !!!W każdy społeczeństwie znajdzie się grupa awanturników którzy na takich zawirowaniach coś ugrają !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Np ty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkaniec. Napisać tu proszę, kto chce zamknąć szkołę w Koleczkowie, i nie pisz że wójt czy tam radni bo wyłożyli prawie bańke - milion na jej remont! A ugrać to chcą Ci krzykacze z zebrań którzy robią niby darmowe projekty a sami kasują jak za zborze i tu racja ktoś się na bidnej szkole dorobi... . a po obyczajowej historii jakoś pieniądze się znalazły na monitoring i na kontrole wejść/wyjść nie bądź stary mieszkańcu taki do przodu bo Ci słabo z tym wychodzi. Bummm.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Szm,ciekawe skąd masz takie informacje,że Ci "krzykacze" z zebrać kasuja cokolwiek. Ci ludzie swoje zdrowie traca i nerwy na to,żeby coś dla szkoły zrobić. Jeśli nie orientujesz się w sytuacji to te głupoty idz pisać na innym forum. Jeśli chcesz pisać cokolwiek to najpierw się dowiedz jak działalność tych ludzi wygląda "od środka". Idź i popytaj prywatnie ludzi z bliskiego otoczenia "wojta" jak potrafi sie zachowywac i co on takiego zrobil. Banka na remont ?? Owszem gmina to pokryla..a dlaczego ? Bo ludzi postawili wojta pod sciana i zrobili z tego rozglos. Gdybym nie inicjatywa wlasnie tych "krzykaczy" pewnie znowu uszlyszelibysmy na zebraniu "Zrobienie projektu bedzie trwalo tyle i tyle,jego zaakcpetowanie tyle i tyle, a relizacja ? Pfff. To ma czas." ..... tobie z kolei słabo wychodzi takie hop do przodu z oceną działania innych,która nijak pokrywa się z prawdą. Prawda boli..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszyscy g*wno się znacie, nic nie wiecie, ale każdy się wymądrza jaki to nie jest najmądrzejszy. Macie cały czas pretensje do wójta, ale nikt z was nie wie co on tak naprawdę zrobił.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

I ta już tu jest. Obrończyni wujcia. ''g*wno wiecie, nic nie wiecie się znacie'' co za baba.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Buehehe, rozgłos chyba na Kamieńskiej. Nie odniosłem wrażenia, że ktoś wójta do czegoś zmuszał. Zresztą on pewnie też się tak nie czuł, ale nie będę wchodził w jego buty, za duże. No to się zapytam kto i za ile zrobił projekt adaptacji piętra w szkole ile ona miała kosztować na początku a ile na kosztowała na końcu procesu projektowania? No. Taka wiedza, że jest biuletyn informacji publicznej - taktaku - informacje w gminie Ci podadzą jak zapytasz, a jak nie pytasz to potem bzdety piszesz. Apropo zdrowia, może nie warto tracić je na głupoty? Natomiast warto o nie zadbać. Zresztą wójt to oddzielny temat. Nie jest on najlepszym gospodarzem gminy, jest bardzo dużo uwag co do jego pracy natomiast nie widać nikogo innego, który dawał by nadzieję na poprawę sytuacji. A sprawa z Panią Dyrektor jest błacha a rozdmuchana do rangi wojny polsko-polskiej, codzienne ktoś traci stanowisko pracy a ktoś znajduje zatrudnienie, takie mamy czasy. Zamiast tracić czas na pierdoły zastanówcie się co zrobić w innych tematach budowa ronda przy kapliczce - może wspólnie poblokujemy drogę, może ktoś w województwie się obudzi, jakiś reportaż w telewizji? Nie mówiąc o bezpiecznym chodniku do Bojana.
No to tyle. Cały czas powtarzam dogadać się ,a nie bić pianę bo na tym stracimy wszyscy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

kontrola wejść ?? mówisz o tym dzwonku na baterie - za 15 zł, przyklejonym do drzwi wejściowych ? Co to za system ? Co daje? Bo na prawie 2 tyg szkoły te drzwi są nadal częściej otwarte niż zamknięte. To żadne zabezpieczenie. Jesteśmy dokładnie tam gdzie byliśmy w czerwcu, bo drzwi oddzielających korytarz przedszkolny jak nie było tak nie ma. Czekajmy na następny wypadek. Będzie o czym gadać na forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

To nauczcie swoje bachory jak mają się zachowywać. Jak ja chodziłem do szkoły kilka/kilkanaście lat temu nie było takiej kontroli i jakoś sobie każdy radził. Do nauczycieli mieliśmy jakiś tam szacunek, a teraz sami wychowujecie dzieci że nauczyciel ma g*wno do gadania i nic im nie może zrobić, a to że pójdzie na wagary to wina szkoły bo pozwoliła im wyjść. Kiedyś nie było czegoś takiego jak kontrola wejść i wyjść, może im jeszcze obroże na kostkę założyć, że jak wyjdę za daleko to alarm się uruchomi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Anonimie- w czerwcu nastąpiło wtargnięcie niepowołanej osoby na teren szkoły i doszło do sytuacji za którą to ta osoba będzie odpowiadać karnie. Nie chodzi tu o dzieci bo te są w miarę grzeczne :). Odnośnie kontroli - ostatnio (tydz temu) faktycznie jedna z Pań sprawdzała kto odbiera i wchodzi do szkoły. Ale pewnie z tego co czytam słomiany zapał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bachorem to jesteś chyba ty i ta twoja matka jak widać Cię wychowała!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żeby były drzwi oddzielające korytarz przedszkolny musi być osobne wejście do przedszkola ,a więc otwiera się kolejna kwestia. Niestety władze gminy maja gdzieś ten problem i nie maja zamiaru wydać "kolejnych 60 tys." na to,żeby zapewnić więcej bezpieczeństwa dzieciakom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Więc koło się zamyka , wójt spali czarownicę (p.dyrektor) na stosie i rączki będzie miał czyste.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powiedział dawny niezadowolony uczeń. Kolego popraw błędy interpunkcyjne :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale on to pisał 2 lata temu - myślisz że czeka na twój komentarz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znalazła się wzorowa uczennica. Klapsa jej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

S6- otwarta - korek w Koleczkowie znikł (28 odpowiedzi)

Szukam specjalistów którzy twierdzili że po otwarciu S6- korki w Koleczkowie będa jeszcze większe...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Oko na maroko - opinie (3 odpowiedzi)

Witam , ktos byl? Jakie wrazenia?

do góry