Widok

dziennikaststwo i marketing medialny

udzie zapisujcie się na ten kierunek po naszła mnie ochota na studiowanie a mało chętnych jest :)
informacje na stronie Ateneum:)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chcę nić mówić, ale to szkoła prowadzona przez tłokińskiego. a dotychczas zakładanie przez niego szkół kończyło się gigantycznymi aferami i zarzutami prokuratorskimi. nie wobec niego oczywiście, za cwany jest na to. tylko szkoły kończyły marnie. ale próbuj. może tym razem mu wyszło
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie chcesz nic mówić...

ale powiedziałeś.
no to gdzie tu konsekwencja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tak się tylko mówi
a przynajmniej tak słyszałam ;)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zasygnalizowałem problem po prostu. nie będę przecież zniechęcał nikogo do studiowania. ateneum działa już jakiś czas i może nawet ma się dobrze. ale były takie dwie szkoły- jedna bałtycka humanistyczna w koszalinie, druga - na biskupiej górce w gdańsku. nienajlepiej się w nich działo, a między tymi trzema uczelniami można bardzo łatwo doszukać się continuum i przewijających się tych samych nazwisk. wystarczy googla użyć. mnie to ni ziębi ni grzeje, nie chce nic sugerować ani tym bardziej nikogo oczerniać.

http://nauka.trojmiasto.pl/Studenci-listy-pisza-n16245.html?vop=w&sort=up&strona=16
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hobo nie mówił. Hobo napisał ;)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Edziu i tak ma się dobrze.
Może to zabrzmi kretyńsko, ale kiedyś pracowaliśmy na tej samej Uczelni, na tym samym Wydziale.
Z perspektywy mojego lasu to mnie się wydaje, że ja tam chyba musiałem robić za woźnego.
Edziu juz wtedy miał łeb do interesów :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

do góry