eRowery24.pl

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdańsk, Myśliwska 45A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Melon - opinia wątek zamknięty Fachowy Service- polecam, solidna robota ,markowe czesci zamienne pelna...
~Melon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2022

Xx - opinia wątek zamknięty Serwis z dobra organizacja, zawsze wszystko zrobione tak jak oczekuje. Przy...
~Xx
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Serdecznie polecam wątek zamknięty Uczciwa i kompetentna firma dzięki czemu mój rower i ja czujemy się tam...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

dobry serwis polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi w tym serwisie.Korzystałem z kilku...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Nieprofesjonalne podejście wątek zamknięty Oddałem rower na serwis i w wyniku centrowania szprych uszkodzeniu uległa...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Szybko sprawnie solidnie wątek zamknięty Polecam ten serwis. Odebrałem rower po 5 dniach roboczych i jeździ jak nowy....
~Śledź
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Polecam !!! wątek zamknięty Trafiłem do serwisu z uwagi, iż jest blisko mojego miejsca zamieszkania....
~Andrew Ch.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Polecam serwis :) wątek zamknięty Bardzo polecam serwis, fachowa i szybka obsługa, naprawa hamulców praktycznie...
~Emilka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

Super serwis wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, rower zrobiony w ciągu 1 dnia! Telefonicznie...
~muppet
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo miły kontakt z obsługą, o dodatkowych kosztach poinformowany...
~Licealista
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Bardzo porządnie!!! wątek zamknięty Sprawnie, sympatycznie, szybko. Świetny kontakt z serwisantem. O ewentualnych...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry