Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Extra-med wątek zamknięty Przez dwa dni próbowałam zapisać się na wizytę do lekarza poz w poprzedniej...
~tttt
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Polecam! wątek zamknięty Bardzom iła obsługa, nie trzeba czekać w kolejce (raz przyszłam prosto "z...
~W.W
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

opinia wątek zamknięty Jak do tej pory to najlepsza przychodnia a zwiedził em 12 różnych
~wojciech
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

świetna przychodnia! wątek zamknięty przychodnia pozytywnie odstaja od innych- miła atmosfera i czyste, nowe...
~mn
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

kierowca zawodowy-badania dla kierowcow SUPER !!! wątek zamknięty Bardzo mila obsluga,dlugo szukalem placowki w ktorej wykonam kompleksowo...
~profesor
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

jest ok :) wątek zamknięty Przychodnia super, profesjonalność na pierwszym miejscu, duży plus :)
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

rewelacja wątek zamknięty rewelacyjnie dobra obsługa , rzetelna i profesjonalna jakość usług.szybka i...
~pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

świetna przychodnia wątek zamknięty Naprawdę rewelacyjna przychodnia, bez problemu można się dodzwonić, miła...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Bardzo dobra kameralna przychodnia w Redłowie wątek zamknięty Od kilku miesięcy korzystam z usług tej przychodni w Redłowie. Jest to bardzo...
~Samtwo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 grudnia 2012

Hania - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona! Miło, sympatycznie, bez kolejek i to za darmo!! Opieka...
~Hania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

wreszcie normalnie wątek zamknięty wreszcie znalazłam normalnego lekarza, bez kolejek, bez fochów pan w...
~gdynia, hallera
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

polecam wątek zamknięty Lekarze bardzo kompetentni i mili (co nie jest standardem w naszej służbie...
~Ilka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry