Widok

meble kuchenne

Witam,
chciałam zapytać czy ktoś mógłby polecić architekta wnętrz oraz firmę wykonująca meble na zamówienie. Zależy mi przede wszystkim na meblach kuchennych. Dziekuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wystarczy dać inne imię i zrobić sobie autoreklamę bo IP jest to samo, proszę nie oszukiwać forumowiczów!
Wystarczy uczciwie się zareklamować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o kuchnie to polecam gościa który mi robił kuchnie, daje markowe okucia itd. jego strona to www.lubek.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o kuchnie to polecam gościa który mi robił kuchnie, daje markowe okucia itd. jego strona to www.lubek.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Karolinka29, ja rowniez poprosze fotki kuchni na adres: asiarz@poczta.wp.pl Z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też prosże fotki i koszt jeśli można :) paula.virt@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja poproszę na adres olgiusza@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem po montażu mebli firmy Net Meble Kuchenne, kiedyś już pisałam, że zdecydowaliśmy się na kolegę stolarza, ale jak porównaliśmy ceny gdzie indziej to zrezygnowaliśmy... znajomi nam polecili firmę NET (korzystaliśmy z ich punktu w Tesco w Gdyni Chyloni) - jestem zachwycona wszystkim, współpraca od początku super, ze wszystkim można się dogadać, panowie montażyści uczynni, profesjonali, podsuneli nam jeszcze kilka pomysłów, jeśli w praktyce meble się sprawdzą tak dobrze jak to od początku szło to będę bardzo szcześliwa :) wszystkim naprawdę polecam bo i cena była atrakcyjna. Ewent. fotki mogę przesłac konkretnie zainteresowanym na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proponuje niedrogie i fachowe wykonanie mebli kuchenyych realizacje znajduje sięna www.meblegdansk.pl chetnie tez odpowiem na kazde pytanie pod nr 500 551 o71
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stolarz z doświadczeniem i konkurencyjnymi cenami kontakt 695 656 234
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Małgosiu, prześlij zdjęcia na volenka@interia.pl, dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Pani Małgosiu poprosze o fotki jezeli to mozliwe na adres krzysw5@wp.pl
z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge wam polecic firme ktora wykonala mi zabudowe mebli kuchennych.Miałam zupełnie inna wizje mojej kuchni ale po rozmowie z Panem Kazimierzem okazało sie ze razem stworzylismy moja nowa kuchnie od podstaw i co najwazniejsze moje wskazowki był brane pod uwage:)a na sam koniec od ustalonej ceny dostałam jeszcze rabacik coz za miła niespodzianka:))a wiec goraco polecam jezeli ktos bedzie chciał zobaczy fotki z wykonania mojej kuchni to prosze pisac w miare mozliwosci cos podesle:).Podam wam adres @ do Pana Kazimierza jezeli was zainteresuje stolarex@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprzedam 5 szt. NOWYCH nigdy nie używanych zlewów 1- komorowych LAGAN z IKEA.
Zlew ze stali nierdzewnej; trwały, odporny i łatwy do czyszczenia. Wyprodukowany w Szwecji.
Pasuje do obudów szafek o min. szer. 50 cm.
Średnica: 45 cm
Wysokość: 15 cm
image

MOJA CENA  50 zł (za 1szt.)

KONTAKT:
monika_g@vp.pl
501 806 071
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobnego i ja mam pecha. Ale i mam nauczkę nie trzeba brać pierwszej lepszej firmy . Szłam przez Gildie , trafiłam na stoisko gdzie byly pokazane meble kuchenne i ja że tak powiem stara głupia baba :) zamówiłam meble do swojej kuchni. Moja kuchnia została zmontowana w lutym 2009 i juz zawias poszedł sobie, na stole mozna sie bujać, itd, itd. Reklamaacji firma nie prezyjmuje i smieje sie mi w nos mówiąc : co ja im zrobię. PIH także nie umie pomóc. Tylko właściciela powiesic za ........ . , albo przestrzec kogo sie da przed tą firmą. Smieje się ale i ja szukam dobrego rzeczoznawcy. Moimi partaczami jest MEBLOSTYL z siedzibą w Elbląghu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stolarz z doswiadczeniem i konkurencyjnymi cenami. kontakt 695 656 234 POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.stolarniagdansk.prv.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam w 100% firmę Skidd" Stolarstwo Meblowe - www.skidd-meble.pl z Kosakowa.Realizowałam w tej firmie meble do dużego pokoju a moja rodzina meble kuchenne oraz meble do pokoju dzieci.
Obsługa rewelacja a projektant p.Krzysztof w 100% profesjonalny.
Co było dla mnie bardzo ważne - przed zapłatą jedzie się do siedziby firmy i ogląda meble czy są takie jakie zamawialiśmy, czy nie ma żadnych usterek.Jeśłi wszystko jest ok wpłaca sie 95% warości pozostałe 5% wpłaca sie monterom i to też super sprawa bo jesli podczas montażu dojdzie do jakiś uszkodzeń nie wpłaca sie tych 5%.Panowie montażyści również miło mnie zaskoczyli, pracowali szybko , sprawnie i dokładnie a na koniec posprzątali odkurzyli :) oby jak najwiecej takich firm!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam namiar na fajną firme, robili u mojej przyjaciółki kuchnia jak z obrazka , pani projektantka fajnie i praktycznie doradziła meble i kolory, dotrzymali terminów, i sa naprawde niedrodzy.Polecam ja w lipcu tez ich bede zamawiała
Nr tel 607-03-52-54
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Projekt , wizualizacja całego wnętrza i oświetlenia...
Efektowne przeróbki istniejących mebli:nowe fronty, oświetlenie, blaty...Nowe meble w cenach hurtowych.
Zamów bezpłatną wizytę- konsultacje projektanta, poznaj szczegóły naszej oferty- Dość z utrzymywaniem drogich salonów przez klientów. Czas na design na najwyższym poziomie- dostępny dla każdego.
Kontakt: 0 793 585 501

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gecco Deweloper (12 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Dom drewniany (17 odpowiedzi)

Czy ktoś może polecić firmę, która wybuduje mi dom drewniany całoroczny z dobrym stosunkiem ceny...

Okna Winergetic Premium Passive Oknoplast opinie (13 odpowiedzi)

Witam, Budujemy dom pasywny i jesteśmy zainteresowani modelem okien winergetic premium passive....

do góry