Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Informacyjna i komunikacyjna katastrofa wątek zamknięty Skorzystałam z oferty promocyjnej na półkolonie, opłacając sierpniowe zajęcia...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Fajny pomysł na wakacje wątek zamknięty Korzystamy pierwszy raz z oferty wakacji w edurobot ale widząc naszych synów...
~Ewa
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Polecam półkolonie wątek zamknięty Mój syn już 3 rok z rzędu wybiera się na półkolonie z robotyką. Zawsze jest...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Nie polecam wątek zamknięty Moje dziecko brało udział w półkoloniach. Pomimo dobrego zaplecza ( klocki i...
~Matka Polka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Koszmarne półkolonie wątek zamknięty Wyposażenie tego lokalu jest STARE,BRUDNE I ZUŻYTE! Toaleta wygląda tak,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Ferie na plus wątek zamknięty Kolejny raz skorzystaliśmy z oferty półkolonii. Nasz Syn nie wyobraża sobie...
~Kaśka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Niestety... wątek zamknięty ...jak już zapłacisz za półkolonie, kontakt się urywa i pieniądze przepadają...
~Ewa
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Fajne półkolonie wątek zamknięty Od czego zacząć? Przede wszystkim moje bliźniaki były bardzo zadowolone! A to...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Półkolonie Edurobot w Gdańsku szkoła Sokrates wątek zamknięty dziecko wzięło udział w półkoloniach w szkole Sokrates, ogólnie to są zajęcia...
~Chroni
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

KONKURENCJA POWINNA SIĘ OD WAS UCZYĆ wątek zamknięty Nie zgadzam się z Panią Jolą. Mój Mikołaj był na tych zajęciach w Gdańsku w I...
~Barbara
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry