Widok

eeg w domu

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
witam,
mam pytanie, czy ktoś orientuje się może czy w Trójmieście ktoś robi badania eeg w domu dziecka?
muszę zrobic synkowi, a nie ma siły żeby zasnął w dzien w obcym miejscu;/
z góry dzięki za info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
popytaj po szpitalach, w wojewodzkim tez sie nie udalo 2 razy zrobic synkowi bylo za duzo tam interesujacych rzeczy zeby zasnal, udalo sie w akademii medycznej jak spedzilismy tam pare dni, badanie bylo robione poznym wieczorem takze zasnal od razu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nam też lekarka mówiła (z przychodni przyszpitalnej na Zaspie), że można położyć dziecko na oddział, żeby zrobić badanie w nocy (gdyby w dzień był problem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kiedy dziewczyny to było? bo ja byłam z synkiem 2 lata temu na am kilka dni i były straszne jazdy i kilka podejsc i nikt nie wpomniał ze mozna wieczorem zrobic..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my o tym rozmawialiśmy 2 lata temu z Panią Dr :] w końcu nie było jednak potrzeby robienia badania :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za informację,zobaczę jak będzie,mamy rowno za tydzień o 16..ciekawa jestem ile się czeka na akademii na przyjęcie w tej chwili,ehh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cży ktoś ma namiary na osobę, która wykona badanie w domu albo ewentualnie miejsce gdzie można je wykonać wieczorem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przychodni na otwartej robią wieczorem
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EEG na 18:00

Dokładnie jestem tam umówiona na 18:00. Będę musiała dziecko obudzić o 4 rano chyba żeby padło w gabinecie, sprawdzimy czy się uda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
badania eeg nie mozna wykonac w domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Badanie EEG w domu na terenie Trójmiasta i okolic, zapraszam: http://www.mobilne-eeg.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaka jest najlepsza odpowiedź na pytanie: Kiedy będziesz mieć dzieci? (7 odpowiedzi)

Jestem kobietą w wieku wychowawczym. Nie mam nic przeciwko dzieciom. Mam swoje powody, żeby ich...

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

do góry