Widok

eeg w domu

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
witam,
mam pytanie, czy ktoś orientuje się może czy w Trójmieście ktoś robi badania eeg w domu dziecka?
muszę zrobic synkowi, a nie ma siły żeby zasnął w dzien w obcym miejscu;/
z góry dzięki za info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
popytaj po szpitalach, w wojewodzkim tez sie nie udalo 2 razy zrobic synkowi bylo za duzo tam interesujacych rzeczy zeby zasnal, udalo sie w akademii medycznej jak spedzilismy tam pare dni, badanie bylo robione poznym wieczorem takze zasnal od razu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nam też lekarka mówiła (z przychodni przyszpitalnej na Zaspie), że można położyć dziecko na oddział, żeby zrobić badanie w nocy (gdyby w dzień był problem)
a kiedy dziewczyny to było? bo ja byłam z synkiem 2 lata temu na am kilka dni i były straszne jazdy i kilka podejsc i nikt nie wpomniał ze mozna wieczorem zrobic..
image
my o tym rozmawialiśmy 2 lata temu z Panią Dr :] w końcu nie było jednak potrzeby robienia badania :]
Dzięki za informację,zobaczę jak będzie,mamy rowno za tydzień o 16..ciekawa jestem ile się czeka na akademii na przyjęcie w tej chwili,ehh
Cży ktoś ma namiary na osobę, która wykona badanie w domu albo ewentualnie miejsce gdzie można je wykonać wieczorem.
W przychodni na otwartej robią wieczorem
image

EEG na 18:00

Dokładnie jestem tam umówiona na 18:00. Będę musiała dziecko obudzić o 4 rano chyba żeby padło w gabinecie, sprawdzimy czy się uda.
badania eeg nie mozna wykonac w domu

Badanie EEG w domu na terenie Trójmiasta i okolic, zapraszam: http://www.mobilne-eeg.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Zapalenie ucha wirusowe czy bakteryjne? (36 odpowiedzi)

Dziewczyny napiszcie jak to bylo u Waszych dzieci i czy zawsze zapalenie ucha kończy się...

Invicta - czy odbywają się badania USG (5 odpowiedzi)

Witam, może ktoś wie czy badania USG genetyczne odbywają się normalnie w tym czasie?

co zrobic wszy (91 odpowiedzi)

Dzisiaj zauważyłam u córki gnidy zrobiłam zaraz paranit ( dwa tyg wcześniej u dziewczynki w...

do góry