ekaRent

Wypożyczalnie samochodów

Gdynia, Batalionów Chłopskich 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja! wątek zamknięty Po raz kolejny korzystam z usług firmy ekarent, samochód czyściutki,zadbany,...
~Edyta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Korzystam z usług firmy od dwóch lat i za każdym razem pełen profesjonalizm...
~Kamila W.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Polecam wszystkim,bardzo miła obsługa... wątek zamknięty ..nie pierwszy raz korzystam z oferty ekarent. Ostatnio jezdziłam reno megan,...
~Honcia P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Gorąco polecam każdemu kto chce wynająć auto w Trójmieście wątek zamknięty Wypożyczałem pierwszy raz ale na pewno wrócę. Obsługa bardzo miła sprawna i...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Z czystym sumieniem polecam wątek zamknięty Do pana Karola można dzwonić i zawsze coś zaradzi. Wyjątkiem są sytuacje, gdy...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Polecam wątek zamknięty W Ekarent wypożyczam samochód po raz kolejny i zawsze spotykam się z miłą...
~Seba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, organizacja na wysokim poziomie, auto nienagannie...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

opinia wątek zamknięty Miałem okazję korzystać już kilka razy z usług tej firmy i szczerze polecam....
~Darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Profesjonalna usługa wątek zamknięty Skorzystałem z usług firmy Ekarent Pana Karola - miła i profesjonalna usługa...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2014

Rewelacja !!! wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa, zamówiłem auto na ten sam dzień a obdzwoniłem...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry