Widok

ekipa budowlana

Szukam sprawdzonej i solidnej ekipy budowlanej. Startuję z budową w Chwaszczynie wiosną przyszłego roku. Gdyby ktoś mógł polecić sprawdzone ekipy to zapraszam do wpisywania firm. Z góry wielkie dzięki! (działka Chwaszczyno)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kamil powiedz czy masz/znasz najnowsze plany zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Chwaszczyno?
Bo coś 'trabią' z wielu stron o weźle Chwaszczyno i nowych trasach przebiegajacych na wsi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam:)
Polecam firmę swoją Inter-Niko.
Budujemy bloki dla Gedbudu w Pruszczu Gdańskim,domki również.
Stan surowy oraz pod klucz.
Jeżeli jest Pan zainteresowany podaję meila olaolenka24@wp.pl
Proszę pytać,ewentualnie możemy zrobić wstępny kosztorys,ale wtedy musimy miec projekt.
Dodam,że firma działa 12 lat,mamy stałych pracowników.
Zapraszam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widziałem gdzieś ostatnio takie plany. Rzeczywiście jest kilka pomysłów na węzeł Chwaszczyno z jednej strony, a z drugiej na obwodnicę Chwaszczyna. Kiedyś przebieg tej trasy miał się rozpocząć w Tuchomiu, a później miał być prowadzony takim długim wiaduktem nad polami Chwaszczyna i kończyć się przy jeziorze osowskim. Do końca nic nie wiadomo jeszcze, było kilka wariantów trasy, wybudowało się do tego czasu kilka domów więc nie sądzę. Ostatnio czytałem o trasie kaszubskiej na trojmiasto.pl :
link do mapy:
http://www.trojmiasto.pl/zdj_wym.phtml?url_zdjecie=http://img.trojmiasto.pl/zdj/c/9/17/800x0/170873-Najwiecej-protestow-mieszkancow-wzbudzal-przebieg-Trasy-Kaszubskiej-w-okolicach.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja wlasnie będe mieszkal na osiedlu nad jeziorem.Z tego planu to widze jakas trasa ma mi przelatywac nad naszymi blokami.heheheh ale te plany to stare byly.Poza tym wyzej juz pobudowaly sie domki jednorodzinne...sma jestem ciekaw co będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja tez w okolicy będe budował. Rzeczywiście nie bardzo widze tam miejsce na drogę (obwodnicę Chwaszczyna) także mam nadzieję, że jej tam nie będzie.

podbijam temat... gdyby ktoś miał godną polecenia ekipę budowlaną to poproszę o namiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AR-DOM 510-049-189
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
budowałaś z nimi czy reklamujesz dla nich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tynki posadzki robila dla mnie firma totalna gładź jestem zadowolony
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma Art-Grego Grzegorz Klawa - tel. 888-143-376 polecam !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Solidnej ekipy niestety nie znam, ale chcę ostrzec wszystkich planujących budowę domu przed firmą Invest-mar z Gdańska. Podpisałam z nimi umowę na budowę domu. Właściciel firmy - pan Marcin, tłumacząc się trudną sytuacją materialną firmy poprosił o opłacenie części usługi "z góry". Po otrzymaniu owych pieniążków wszelki słuch po nim zaginął. Z naszego domu pozostała właściwie tylko dziura w ziemi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurcze Ania,współczuję:(
ale umowę chyba podpisaliście? Masz faceta dane to do sądu.
Gdybyś potrzebowała firmy budowlanej polecam swoją:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umowę oczywiście podpisaliśmy, tę dotyczącą zaliczki także. Sprawę kierujemy do sądu, myślę że nie ma możliwości abyśmy jej nie wygrali. Zdaję sobie jednak sprawę, że do odzyskania pieniędzy dłuuuuga droga. Naprawdę, nie mogę się nadziwić jak tego typu firmy mogą utrzymywać się na rynku. Z tego co zdołałam się dowiedzieć, nie jesteśmy jedynymi osobami oszukanymi przez firmę Invest-mar.
Mogę prosić o konkretne namiary na Twoją firmę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam też MAGREMBUD ,ja mam już nakaz zapłaty.Ale za to znalazłam fajną ekipę z Żukowa która nie bierze zaliczek i ich mogę polecić,tylko oni zajmują się wykończeniami,ale jak poprosiłam o montaż dzwi garażowych czy otynkowanie ściany budynku to nie było problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"witam:)
Polecam firmę swoją Inter-Niko.
Budujemy bloki dla Gedbudu w Pruszczu Gdańskim,domki również.
Stan surowy oraz pod klucz." ~ olaoleńka24

znana i solidna firma budowlana - Inter-Niko, od 12 lat na rynku, o której istnieniu nie znajdziesz żadnych informacji w internecie... a to dobre... :) :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak..... sama pisałam do tej Pani maila w sprawie budowy jakieś 4 miesiące temu i odpowiedzi do tej pory nie dostałam, więc rzeczywiście solidna:-(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wejdz sobie na stronę Gedbudu cwaniaczku to zobaczysz,że postawilismy 6 duzych osiedli,nie bloków tylko osiedli!!!!
Tyle lat wspópracujemy z Gedbudem!!!

A na meile bez projektu domów nie odpowiadam,bo nie mam na to czasu.
Jak ktoś chce budować dom to ma projekt!!!
A bez projektu to wam jedynie stodołe mozemy wybudować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
ola ale jesteś nerwowa!!
skoro nie masz czasu na odpisywanie na meile to proponuję przestać sie tutaj reklamować.

Moja stodoła to nawet juz stoi ,fakt faktem ,że bez okien, dzwi i innych paru drobnostek ale to już szczegół.

Ale Wy to budujecie juz nawet nie bloki tylko całe osiedla wiec co my Wam z naszymi marnymi 200m bedziemy glowe zawracac:-/
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Toscie sie zareklamowali !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajomi mieszkają w takim bloku i narzekają. Zgłosili wiele poprawek, na część musieli długo czekać a inne nie zostały wykonane. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do terenu wokół budynku( kostka itd.) polecam Łukasz Okrój tel. 513-021-382. Fachowiec z przystępnymi cenami. Sprawdzilismy i polecamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do ompleksowej budowy domu polecam http://www.dachpol.info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, chcialbym zaoferować swoją firme jesteśmy sprawdzoną i solidną ekipą zajmujemy sie nie tylko budową domów ale także aranżacją ogrodów w celu uzyskania bardziej szcegółowych informacji prosze o kontakt pod numerem telefonu 518 127 734.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że powinnaś skorzystać z serwisu ze zleceniami budowlanymi: http://ktozbuduje.pl
Tam znajdziesz dużo dobrych fachowców ze swojej okolicy.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby Pan był zainteresowany przy budowie domu do inwestycji w fotowoltaikę to mogę z czystym sumieniem polecić https://www.ozebud.pl/oferta/fotowoltaika/ wszystko elegancko zrobią, wycenią, dobiorą odpowiedni sprzęt przy profesjonalnym podejściu do klienta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zarówno budowę jak i remont posiadanej nieruchomości warto zlecić firmie która doskonale zna się w tym fachu. Rewelacyjną firmą budowlaną z którą miałam przyjemność współpracować jest https://grupa-flota.pl/. Kompleksowo zajmą się obsługą całej inwestycji i wykonają ją zgodnie z ustalonymi założeniami. Ich wiedza i doświadczenie są imponujące więc masz pewność że każdy etap zostanie wykonany zgodnie z sztuką budowlaną co w tym temacie jest niezwykle istotne. Polecam ich szczerze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Spawacz (4 odpowiedzi)

Poszukuję osoby z własną spawarką, która by podjęła się wyspawania schodów w domku. Cena za pracę...

Oprogramowanie dla firmy (16 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

do góry