Widok

eleganckie zaproszenia-gdzie w gdansku?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czesc!bylam w empiku ,w ksiegarni na dlugiej,w jakims malym salonie slubnym(przez przypadek), w sklepie z dewocjonaliami w punkcie pakowania prezentow w kerfurze i nie ma tego o co mi chodzi.nie chce zaproszen z tloczonymi golabkami,zlotymi obraczkami albo kwiatkami.a wszyystko na "sliskim ,plastkiowym" papierku,chce czegos co wyglada na recznie robione lub takie jest na bialym( ewentualnie kremowym) grubym kartoniku z delikatnymi dodatkami.ale nie chce przez internet bo tam nie moge dotknac i dokladnie obejrzec wiec bardzo prosze o namiary na jakis punkt w gdansku ewentualnie gdynia.pozdrawiam beata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam udac sie do DORADO Wrzeszcz Al. Grunwaldzka 76/78 pokoj 11. Rog Jaskowej doliny - na przeciwko Manhatanu.

Maja duzy wybor na miejscu m.in. zaproszenia firmy Cartalia. Ich propozycje mozesz obejrzec na stronie www.cartalia.com.pl
cena warta efektu - polecam.

A z recznie robionych zaproszen polecam Dori - prace ciekawe i oryginalne.

soltera

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam sklep slubny naprzeciwoko klifu w gdyni. my bylismy bardzo zadowoleni. zarowno z obslugi jak i zaproszen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my wlasnie zamowilismy zaproszenia w dekoratiff studio w orlowie - reklamuja sie na weselniku w dzaile z zaproszeniami - my wybralismy ich palermo, ale wybor naprawde ogromny - pan sadza was przy stoliku i zarzuca wrecz katalogami z zaproszeniami - no i sami decydujecie jaki chcecie miec tekst na zaproszeniu - po zamowieniu w ciagu 48 godzin przysylaja ci na maila projekt zaproszenia - akceptujesz, albo dyskutujesz do skutku - nam sie podobalo za pierwszy razem i teraz czekamy na realizacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamowilam w Dorado we Wrzeszczu, spory wybór sama nie moglam sie zdecydowac, ale po godzinie sie udało. Teraz czekam na odbiór.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A NIE LEPIEJ SAMEMU ZROBIĆ?? MI TO ZAJĘŁO 2 DNI I O POŁOWĘ TANIEJ A SĄ ORYGINALNE I WSZYSCY SĄ ZACHWYCENI.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
Takich 60 sztuk z ozdobnymi kopertami zrobiłam za 300zł i zostało mi papieru na 100 winietek.
Polecam samoróbki:D

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sasza - slicvznie ci wyszły zaproszonka A ten papier to chyba taki metalizujący nie?? Bardzo bardzo KLASA!!!!!

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

do góry