Widok

endokrynolog dziecięcy

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dostałam skierowanie do endokrynologa z córeczką, jednak dodzwonienie się do akadaemi medycznej graniczy z cudem :-( brakuje mi już cierpliwości a niemam jak tam pojechać osobiście. A może ktoś z was ma namiary na dobrego endokrynologa dziecięcego w innym szpitalu, a może być nawet prywatnie
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwoń do ABC Family Med, na NFZ, Sopot Kamienny Potok, mają tam kilku endokrynologów dziecięcych 058 5505566
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuję za informację, zauważyłam że przyjmuje tam pani lek. med. Teresa Szczepańska, może ktoś miał z nią do czynienia????
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam z małym na NFZ w przychodni na Jaśkowej a dokładnie na Pniewskiego 1 (tel. 3411567). Przyjmuje tam właśnie p. Szczepańska, jest ok. Dostałam się praktycznie od razu bo ktoś zrezygnował z wizyty, także miałam fuksa bo normalnie chyba czeka się z miesiąc albo i dłużej.
O pani doktor nic więcej Ci nie napiszę, bo byłam tam raz i nie było potrzeby więcej, więc nie wiem czy jest dobra, skuteczna, kompetentna itp. ale ktoś ją kiedyś polecał na forum więc pewnie jest niezła.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak.Ale ciężko umówić się z nią na określony termin.Dzwoniłam wciąż do tej przechodni,w której przyjmuje a w rejestracji nie wiedzą kiedy będzie przyjmowała .Jak dzwoniłam za tydzień to następny termin był cały zajęty.Tabletki się mi kończą więc jestem zmuszona poszukać innego lekarza .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
leczę córkę u dr Szczepańskiej od 6 lat. Mało kontaktowa, trudno od niej wyciągnąć jakiekolwiek informacje na temat choroby córki. Kiedy próbowałam skonfrontować informacje uzyskane w internecie z wiedzą lekarza ofuknęła mnie i skomentowała, że może chcę sama leczyć córkę. Jestem na nią skazana, zresztą leczenie od 6 lat polega na badaniu krwi tzn. tsh i podnoszeniu dawki leku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez synka lecze u dr szepanskiej,jak dla mnie super babka,w tej chwili odstawiamy eutyrox.Zadzwon na polanki,ona tam przyjmuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beta pewnie gdyby wyniki tego nie wskazywaly to lekarka nie podnosila by dawki.U nas tez na poczatku podnosila,a pozniej jak juz widziala ze wyniki sa ok,to zostawiala stala dawke.moja pediatra bardzo ja chwalila takze mysle ze wie co robi,ale wkurza mnie to ze u niej sa ciagle opoznienia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja dzisiaj dzwoniłam po różnych poradniach do endokryn.i udało mi się w Sopocie:) i termin mam już pod koniec tego miesiąca,fajnie..Bo gdzie indziej nie ma już szans-brak miejsc na ten rok,masakra.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mam złe doświadczenia z dr Szczepańską, od 1,5 roku na każdej wizycie mówi że na kolejnej wizycie zacznie odstawiać leki, a tylko zwiększa dawkę Euthyroxu (TSH rośnie, FT4 i FT3 również rośnie, cały czas w normie, górna granica, czyli dobrze). Dziecko ma niedoczynność. Na moje pytania nie udziela w sumie odpowiedzi. Na sugestie dot. dodatkowych badań też nie reaguje. Odfpowiedzi na moje pytania jestem więc zmuszona szukać w internecie. Poszukuje też dobrego dzieciecego endokrynologa żeby potwierdzić diagnoze dr Szczepańskiej - może być prywatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile pacjentów tyle opinii:)) Ja polecam dr. Szczepańską. Córkę leczy juz dobre kilka lat i dobiera dawke euthyroxu zgodnie z wynikami.
Zleciła corce kompleksowe badania na nfz, 2x w roku usg konsultowane później telefonicznie bez wizyt(dla mnie bardzo wygodne, bo nie musze jechac na Polanki), wyniki też konsultować tel.mozna. Mi odpowiada na pytania. I własnie zmniejszyła dawki leku bo wyniki corki dobre.
Ogolnie jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam z całego serca Dr Sztangierską. Przerobiłam kilku endokrynologów i z czystym sumieniem po wieloletnich kontaktach tylko jej ufam. Mądra rzeczowa i konkretna, Dla mnie SUPER!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

do góry