Widok

esperal lub coś podobnego.pomóżcie

mój mąż ma problem z alkoholem i żadne terapie mu nie pomogą,zresztą sam nie pójdzie...
a na wszywkę się zgodził,z tym,że ja nie wiem jak to załatwić,gdzie znaleźć lekarza,który to zrobi,kogoś kto rozwiąże nasz problem.
błagam o pomoc
mój mail dzibal1986@o2.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziubek w Gdyni w Clinica Medica koszt 500zl, rejestrujesz sie telefonicznie na termin. Przeprowadzaja legalnie ten zabieg- dostajesz paragon. Gabinet czysty, pani lekarz bardzo mila i przyjemna. Caly zabieg prawie bezbolesny. Nie pozostaja blizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochana nie chce Cie martwic ale na 100 alkoholikow 2 wychodzi z nalogu i to czasowo... niestety, pracowalam z takimi ludzmi i wiem co mowie, zacznij dbac o siebie i zastanow sie czy jestes na tyle silna zeby przy nim zostac. Jesli nie jestes pewna - uciekaj gdzie pieprz rosnie, alkoholik swoim zyciem zniszczy zycie i 10 osobom na okolo...

sorry za taki pesymistyczny wpis, cuda saie czasem zdarzaja, ale tylko wtedy jak uzalezniony tego chce... i chce na serio an ie tylko w gadkach...
pomysl tez o dzieciach jersli je masz, dzieci alkoholika, nawet niezbytr agresywnego maja zryta psyche do poznej starosci, sama mam meza DDA, a jego ojciec nie byl jakims wielkich pijakiem, ot starszy pan co kulturalnie se saczyl wieczorkami... a z trauma walczy do dzisiaj...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

racja, jak esperal nie pomorze to tylko reżim w rosyji na sybir
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"...uciekaj gdzie pieprz rośnie ..." - mówi seteczka .

A spróbować pomóc mężowi uzależnionemu ? Co przysięgałaś w kościele Bogu w obecności księdza ? - Na dobre i na złe. Taka z Ciebie teraz żona ? A gdyby mąż "alkoholik" otrzymywał np: 8 tys.zł. emerytury/mies. , tez byś uciekała przed nim gdzie pieprz rośnie ?
Pewnie całe życie pracowałaś w pijalni piwa V kat. stąd takie Twoje doświadczenie zawodowe. A co z dziećmi. Przecież nikogo nie katuje i nie znęca się nad rodziną. Po prostu wpadł w nałóg podobnie jak palacze papierosów. Tym bardziej,że chce się leczyć
A gdyby to żona była alkoholiczką , też mąż powinien taką zostawić na pastwę losu ?

- Nie chciałbym mieć tak wrednej żony jak Ty ,oj nie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszyłem esperal na Nowowiejskiej w Warszawie jakiś czas temu i jedyne co moge powiedzieć to to, ze była to jedna z najtrudniejszych, ale najlepszych decyzji w moim życiu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (147 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

Czy rozmiar członka ma znaczenie (16 odpowiedzi)

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ? czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że...

do góry