Widok

estatic potem długo długo NIC

Za pośrednictwem estatic sprzedałem mieszkanie w krótkim czasie (6 tygodni) chociaż na początku miałem pewne obiekcje co do umowy na wyłączność. Wynikało to z tego, że wcześniej jedna z dużych agencji w Trójmieście przez kilka miesięcy nie zrobiła praktycznie nic w mojej sprawie. Jestem bardzo zadowolony z obsługi - od umowy, baneru i zdjęć mieszkania po kredyt dla nabywcy mojego mieszkania i akt notarialny. Pani Ania przesympatyczna, zajęła się wszystkim, załatwiła wiele formalności w moim imieniu dzięki czemu ja mogłem skupić się na swoich sprawach. Mam poczucie, że umowa na wyłączność była dobrym posunięciem.
Zdecydowanie polecam.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Po przeczytaniu samego tytułu zamarłem, zastanawiając się chwilę czy mieliśmy kiedykolwiek klienta i nieruchomość przy których nie działo się "nic". Treść na szczęście szybko rozwiała wątpliwości. Dziękuję Panie Marcinie za tak wyczerpującą i pozytywną opinię! Praca przy sprzedaży tego mieszkania to była przyjemność. Dziękuję również w imieniu swoim i Ani za kolejnych polecanych przez Pana klientów. Pozdrawiamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry