Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalnie wątek zamknięty Profesjonalistka w każdym calu a przede wszystkim cały niezbędny sprzęt...
~WR
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

rewelacja! wątek zamknięty robione bylo wyrywanie zeba. pani doktor bardzo mila. zna sie na rzeczy,bo...
~r
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

Usunięcię zęba ósmego wątek zamknięty Witam. Dziś skorzystałem z usług Estetic Dental w zakresie usunięcia zęba...
~Juhas
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

protetyka w mistrzowskim wykonaniu wątek zamknięty Zdecydowalam sie na licowki u dr z polecenia mojej kolezanki i jestem teraz...
~Jola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

swietna dentystka wątek zamknięty Witam, trafiłem do tego gabinetu z polecenia znajomego i tak jak zapewniał ja...
~Arek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

POLECAM ten gabinet wątek zamknięty Musialam się zglosić na wyrwanie dolnej ósemki, która boleła strasznie i...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

SUPER POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Witam .robilam u dr korony cerkonowe na gorze i dole czyli calkowity remont...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

essential - opinia wątek zamknięty Chodzę do pani doktor od paru lat zawsze kiedy mam problem z zębami,i za...
~essential
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

Pni Dortor Super wsztstkim polecam wątek zamknięty W dniu wczorajszym Pani Doktor usunęła mi 4 zęby w tym jedną Ósemkę. Od...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

profesjonalność i fachowość wątek zamknięty dla mnie super - ceny i atmosfera a przede wszystkim zostałem przyjęty z dnia...
~klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

fachowość wątek zamknięty leczyłam dwa zęby kanałowo pod mikroskopem bo zagiete korzenie , wszystko...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 maja 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Stomatolog mało rozmowna, przyjmuje i pracuje w pośpiechu ,nie objaśnia...
~pacjentka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 maja 2012

SZCZERZE ODRADZAM ! wątek zamknięty Dentystka posiada za małe doświadczenie,za to za dużą pewność siebie.Jest...
~pacj.
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

polecam wątek zamknięty leczyłam w esteticdental zęby i usuwałam ósemkę i wszystko super, choć bałam...
~ania w
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

nie polecam , a nawet szczerze odradzam i ostrzegam!!!!! wątek zamknięty Wizyta u pani Gibas ( czy ma wogóle prawo wykonywania zawodu???) to wizyta...
~beatus
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

W końcu trafiłem na dobrego dentystę wątek zamknięty Do tej pory max. 2 razy chodziłem do tego samego dentysty – zawsze coś...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Profesonalnie i życzliwie!!!! wątek zamknięty Pani doktor ma zyczliwe i profesjonalne poodejście do pacjenta, gabinet...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

NIE POLECAM!!!!!!! wątek zamknięty Nie polecam tej Pani, nie dość,że naciąga, każda wizyta kończyła się słono...
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty świetnie wyposażony gabinet,przemiła obsługa, indywidualne podejście do...
~Marcin z Sopotu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 września 2011

wybielanie wątek zamknięty wybielałam sobię zęby metodą z lampą w 1 godzinę- efekt super zęby...
~Julia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

26

wątków

do góry