Widok

fatalnie

Niestety jestem totalnie rozczarowana. Widać, że klienci korzystający z oferty groupona są traktowani po macoszemu. Nie dość, że byłam umówiona do innej fryzjerki pierwotnie i nie poinformowano mnie o zmianie fryzjera to na miejscu okazało się, że będzie mnie obsługiwać zupełnie kto inny... na moje stwierdzenie, że byłam umówiona do innego fryzjera i skoro nastąpiły zmiany to wypadałoby mnie poinformować, pani w recepcji powiedziała, że przecież mam wizytę zaplanowaną... Odcień farby musiałam sobie wybrać praktycznie sama, strzyżenie też musiałam doradzać sama i wymyślać... maska kolagenowa to jakiś żart.. najpierw miałam z nia siedzieć 15 min., po chwili jednak fryzjer zmienił zdanie i powiedział, że nie musi ona tyle być na głowie... czesanie byle jakie i byle jakim sprzętem, który parzył mnie w głowę bo tak się nagrzewała suszarka... Ogólnie wyszło tak:
usługi o wartości 330.00 zł. zapłaciłam 100.00 zł do tego 50 zł. za strzyżenie.. zapłaciłam 150 zł. Nie wiem tylko jak szacowali wartość tych usług... może jakbym przyszła jako "normalna" klientka to za 400 zł. zrobiliby wszystko jak należy .... FATALNIE
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 1
 
kreatywność: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
dobrze wiedziec, bo wlasnie chcialam kupic kupon groupona....... tą samą ofertę teraz mają, farbowanie plus maska kolagenowa.
Dzięki za opinie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również dziękuję - już byłam o krok od kupienia gruponu - nie dlatego, że czaję się na tanie oferty ale moja fryzjerka niestety jest na zwolnieniu z powodu wysokiej już ciąży - więc chciałam znaleźć dobre zastępstwo za nią - ale jak widać z Twojej opinii - ten salon odpada. Oni sobie nawet nie zdają sprawy jak taki groupon może im pomóc w zdobyciu klientów - tak właśnie znalazłam moją Panią Dorotkę... Trafiłam do niej z groupona i zostałam na dłużej za normalną kaskę - bo jest jej warta. Nienawidzę jak klientów z groupona traktuje się "taśmowo" na ilość - sami sobie szkodzą! A przecież to idealna reklama - a w tym przypadku widać - ANTYREKLAMA. Dzięki jeszcze raz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wyżej - dziękuję za opinię, również miałam zakupić kupon bo mają wystawioną tą samą ofertę. Skutecznie mnie zniechęciłaś i uchroniłas moje włosy przed katastrofą. Jeszcze raz dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja właśnie kupiłam bo myślę sobie że warto spróbować ten salon ma bardzo dużo pozytywnych opinii jurto się umówię i napisze czy było warto.Tak trudno o dobrego fryzjera albo ja mam takiego pecha:)))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie. Ja skorzystałam z oferty Groupona i jestem bardzo , i to bardzo zadowolona. Polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiec pisze tak jak obiecałam dziewczyny które piszą negatywne opinie o tym miejscu nie wiem gdzie chodziły wcześniej do fryzjera.Ja jestem zachwycona tym co zobaczyłam .Pełen profesjonalizm,miła recepcja super i jeszcze raz super naprawdę polecam !!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry