Widok

fatalny początek

Byłam tam po raz pierwszy, ponieważ zmieniłam miejsce zamieszkania i chciałam znaleźć salon kosmetyczny blisko domu, opinie były zachęcające, więc skorzystałam, niestety umówiłam się chyba do kiepskiej kosmetyczki. Jak dla mnie totalna pomyłka, niestety...w ogóle nie nawiązała za mną kontaktu, cokolwiek nałożywszy mi na twarz wychodziła i gasiła światło - nie wiem chyba w celu zrelaksowania mnie, co mnie podwójnie denerwowało, bo o niczym mnie informowała, ani o tym co właśnie teraz mi robi i jak długo to potrwa, podczas tej wizyty dowiedziałam się również, że oczyszczanie twarzy robi się z głową zwieszoną do tyłu w dół, tak ażeby Pani kosmetyczce było wygodnie..konsekwencją był ból głowy i nudności, z zabiegu nie jestem zadowolona, niestety...nie wiem czy tam wrócę. Szkoda, że nie poznałam imienia tej przemiłej milczącej Pani..więc nie mogę oceniać całości zespołu, teraz juz wiem że powinnam była umówić się do Pani Magdy, cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, niesmak pozostał..Obsługę i jakość wyceniłam na 1, ponieważ oceniam tę konkretną kosmetyczkę. Mimo wszystko życzę temu salonowi sukcesów.
Moja ocena
Madame kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 1
 
oferta: 5
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może powinna Pani dać jeszcze raz szansę milczącej Pani, może ona miała fatalny dzień:-( zdarza się każdemu. Podejrzewam że starała się jak mogła żeby była Pani zadowolona z wizyty u Nas w Salonie. Fatalny początek nie zawsze musi być końcem znajomości z Salonem Madame. Zapraszam w imieniu wszystkich moich koleżanek. Magda kosmetyczka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry