Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam, w szczególności przesympatyczną i bardzo profesjonalną p....
~KG
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 września 2014

Kasia - opinia wątek zamknięty witam, jestem stałą klientką salonu, uwielbiam wszystkie dziewczyny a...
~Kasia
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Jak najbardziej:) wątek zamknięty Jak najbardziej:) Salon "dla ludzi", bo panie kosmetyczki są naturalnie...
~Luba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

szczerze polecam wątek zamknięty jestem stałą klientką w Madame. Panie z salonu są zawsze profesjonalne,...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

Niepolecam. wątek zamknięty Umówiliśmy sie na pełny Manicure hybrydowy. Zapytałam o cenę za usługę wraz z...
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

totalna porażka! wątek zamknięty zero kontaktu z tymi kobietami, kiedy chciałam umówić się przez tel nie...
~niezadowolona
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

Świetny salon wątek zamknięty Wszystkim polecam. Panie w salonie przemiłe (uwielbiam Panią Gosię). Zawsze...
~Olciab1e
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

natalia - opinia wątek zamknięty witam..uczeszczam do tego salonu od lat..miła atosfera,super dziewczyny...
~natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Salon dziala jak terapia wątek zamknięty W sobote skorzystalam aktualnej oferty promocyjnej salonu (mikrodermabrazji)....
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

fatalny początek wątek zamknięty Byłam tam po raz pierwszy, ponieważ zmieniłam miejsce zamieszkania i chciałam...
~Kamila
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

Mały raj!! wątek zamknięty Po prostu sprawdzcie sami;)Uczęszczam od kilku lat do tego Salonu i zawsze...
~Ela
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 października 2010

Rewelacja wątek zamknięty Jestem stałą klijentką tego salonu.Od pięciu lat ,korzystam z usług...
~Monika Baraniak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 maja 2010

Robin - opinia wątek zamknięty Przed wyjazdem do Egiptu dałem się namówić na depilację -pierwszy raz w...
~Robin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 marca 2010

Monika - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usług Salonu kilkakrotnie, polecam zabiegi na twarz z...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 marca 2010

zadowolona klientka wątek zamknięty jestem klientką Madame od ponad 2 lat i mam wątpliwości czy sytuacja...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 marca 2010

polecam wątek zamknięty Obsługa naprawdę super jestem stałą klientka od początku istnienia salonu....
~stworek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

straszne co mi zrobiono z brwiami wątek zamknięty poprosiłąm o nie naruszenie lini brwi i depilacje woskiem tylko tzw. meszku...
~agnieszka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lutego 2010

bobik - opinia wątek zamknięty Obsługa owszem bardzo sympatyczna i ogólnie bardzo pozytywnie,ale z...
~bobik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 marca 2008

polecam:) wątek zamknięty korzystalam i korzystam nadal z zabiegow w tym salonie i jestem bardzo...
~maddy
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 września 2007

Zabieg oczyszczania twarzy wątek zamknięty Mogę polecić zabieg oczyszczania twarzy - wykonywany delikatnie i bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

23

wątków

do góry